Myčky nádobí Winterhalter

Představujeme prvotřídní myčky nádobí Winterhalter, které si najdou své místo v každé profesionální kuchyni – ať už se jedná o hotel, stravovací zařízení, pekárnu nebo řeznictví. Myčky Winterhalter provází skvělá reputace napříč gastronomickým trhem, a to díky dokonalému výsledku mytí, maximální účinnosti, snadné obsluze a dobře promyšlené hygienické koncepci. Použité technologie s přehledem splňují náročné požadavky profesionálních kuchyní, a proto si jsme jisti, že s nimi budete spokojeni i Vy!

Nabídka firmy Winterhalter sahá od myček podstolových, průchozích a myček na kuchyňské nádobí po myčky pásové a myčky s automatickým posuvem košů. Společnost Winterhalter je díky inovacím vždy o krok napřed – nejlepším příkladem je nová řada Winterhlater UC. Jedná se o první podstolovou myčku na trhu, u které se využívá jako hlavní ovládací prvek dotykový displej a verze Winterhalter Energy obsahuje systém zpětného získávání tepla z cirkulujícího vzduchu. Tato řada se dále vyznačuje jedinečnými eliptickými mycími poli nahoře i dole, který zajišťují maximální mycí sílu a plošné pokrytí ve vnitřním prostoru stroje. Veškeré zařízení Winterhalter vyznačuje vysoká hospodárnost, a tím se výrazně sníží provozní náklady Vašeho podniku. A mimoto myčky vybavené „Intelligent Resource Technology“ snižují trvale spotřebu elektrické energie, vody, mycích a oplachových prostředků – to vše při nadstandartních mycích výkonech!

Myčky Winterhalter jsou jedinečné obsáhlou hygienickou koncepcí, který zaručuje, že Vaše nádobí bude křišťálově čisté. Jsou vybaveny čtyřnásobným systémem filtrace mycího roztoku se senzorem zakalení – mycí voda je tak trvale čistá. Celý mycí proces řídí automatický samočistící program.

Pořízením myčky Winterhalter můžete pouze získat – stane se neocenitelným pomocníkem ve Vaší kuchyni, a navíc díky modernímu ergonomickému designu bude i ozdobou. Kontaktujte přímého dodavatele produktů Winterhlater 2P Gastro!

Related posts