Dekorativní samolepky na zeď

Máte ráda bytové dekorace, které vzbudí zvědavost ve vaší návštěvě i v rodinných příslušnících? Tento efekt vám přinesou dekorativní samolepky na zeď. Vybrat si vhodné samolepky není nic jednoduchého.

 

Vybíráme samolepky na zeď

Milujeme je všichni. Sledujete módní trendy? Pak vám jistě neuniknou ani samolepky na zeď květiny. Samolepky vybírejte podle těchto parametrů:

Barva, velikost, vaše zájmy, další dekorace v bytě, do jaké místnosti samolepka bude, jaké je roční období. Barevnost samolepek vybírejte podle svých oblíbených barev, barev v interiéru a podle vlivu barev na psychiku.  Máte-li ráda modrou, zvolte si motiv květin v modré, atd. Je potřeba pracovat i s kontrastními barvami.

samolepky

Důležitá je správná velikost samolepky. Zvažte, kolik prostoru samolepky na zeď kočky zaberou. Ideální je minimalistické řešení. Zvolte raději méně dekorativních motivů, než více. Jeden motiv může být dominantním prvkem místnosti. Místnost tak bude působit čistě a útulně.

Samolepky by rovněž měly ladit s dalšími doplňky a dekoracemi v bytě. Rozhodně se vyhněte kombinaci ostrých a oblých tvarů. Nevypadá příliš hezky kulatá samolepka květiny a ostře řezané hrany nábytku.

samolepky

Rovněž se držte jednotného stylu. Pokud si nejste jisti, jakou samolepku vybrat, zvolte si raději jednoduchou klasiku. Samolepky se hodí do ložnic, kuchyní, dětských pokojů, ale vyjímat se budou i na chodbě, v pracovně. Zajímavé řešení je inspirace ročními obdobími. Počítejte však s náročností, kdy musíte samolepky sundat ze zdi a nahradit novými, dle ročního období.

Vybraný motiv rozhodně nechte na zdi vyniknout. Základem je volný prostor kolem daného motivu. Okolo samolepek ponechte alespoň 30 cm volného místa, aby nenavazovaly na roh stolu či je nezakrýval kus postele.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Related posts

Leave a Comment