Bydlet ve vlastním nebylo nikdy jednodušší

Postavit si nový dům, nebo ne? Za život se do takové situace dostane minimálně jednou skoro každý. Ať už se jedná o ty, kteří zrovna dostudovali a chtějí se s partnerem usadit nebo ty, které po dvaceti letech v podnájmu přestalo bavit složitě řešit všechny běžné problémy, které s ním jdou ruku v ruce, nebo o úplně jiné případy.

My v Prozi za vás nebudeme rozhodovat, jestli si nový dům postavíte, takové rozhodnutí je jen a pouze na vás. Pokud se ovšem rozhodnete, že si chcete nechat postavit vlastní rodinný dům či bungalov, budeme vám plně nápomocni s jeho projektováním. V tomto oboru se pohybujeme již více než 15 let a máme za sebou přes tři sta dokončených projektů.

Projekty rodinných domů zpracováváme těmi nejmodernějšími metodami, abyste si výsledný dům nejen dokázali dokonale představit, ale také abyste do projektu dokázali i z laického pohledu zasáhnout a přizpůsobit si ho pohledu svému. A pokud nemáte vůbec žádnou představu, jak by měl váš nový dům vypadat, případně si netroufnete na plně individuální projekt, můžete si vybrat některý projekt domu z našeho rozsáhlého katalogu.

Zejména v posledních letech se navíc stala možnost postavit si vlastní dům dostupnější díky rozmachu bungalovů. Oproti klasickým vícepatrovým rodinným domům jsou bungalovy levnější a snadnější na údržbu. I z těchto důvodů mu někteří zákazníci dávají přednost. Naše projekty bungalovů přitom dokáží vícepatrové domy plnohodnotně nahradit, ať už svou plochou, tak jejich uspořádáním.

Stavba vlastního domu je investicí na celý život, kterou si musí každý dobře rozmyslet. A pro ty, kteří se rozhodnou, že chtějí vlastní rodinný dům nebo bungalov, nabídneme kvalitní projekt včetně odborné konzultace. A pokud váháte, jednejte rychle. Kdo ví, jak dlouho ještě budou úrokové sazby hypoték na tak nízké úrovni – ve finále by vás mohla vaše nerozhodnost stát i statisíce korun.

Related posts

Leave a Comment