Bydlení na dobré adrese

Přes všechny negativní prognózy doba koronavirová s realitním trhem nijak významně nezamávala. Kdo čekal stagnaci a strmý pád cen, přepočítal se a byl citelně zklamán. Prodeji bytů se daří a ceny stále stoupají. V Praze se byt v novostavbě prodává již za 108 tisíc za metr čtvereční. Jediné, co podlehlo dočasné fixaci, byly úroky hypoték. Pořídit bydlení za výhodnějších podmínek tak stále lze, pokud zvolíte financování na splátky.

Speciální úvěrovou nabídku pro nové byty Praha 3 nabízí finanční skupina Hyposervis Consulting, která dělí splátkový kalendář do tří dílčích splátek. Výběr bytu a jeho vybavení následuje ihned po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí, k finálnímu podpisu kupní smlouvy budete vyzváni po kolaudaci.

Žižkov se stává prestižní čtvrtí

Rezidenční projekt Bytu u parku tvoří jedenáct bytových domů, v nichž je budováno 272 minimalistických a prostorných bytů. 27 bytů je o dispozici 1+kk, 138 bytů velikosti 2+kk, 77 bytů s rozlohou 3+kk, 21 velkých bytů 4+kk, 6 mezonetových bytů o dispozici 4+kk a 1 byt o dispozici 5+kk. Potenciální zájemce si tak může vybrat přesně podle svého gusta.

Projekt „Byty u Parku na Vackově“ je architektonicky řešen skrze maximálně šestipodlažní budovy, které kopírují ráz zástavby, a respektují zdejší genius loci, jenž snoubí impulsivní atmosféru velkoměsta a klidný duch periferie s dostatkem zeleně a volnočasových aktivit. Na Vackově se žije v sousedské pospolitosti a na rozdíl od bezejmenných sídlišť k sobě mají lidé tak nějak blíž.

Bydlení pro mladé rodiny

Žižkov prochází celkovou revitalizací, která mění tuto bývalou dělnickou kolonii v moderní obchodní a rezidenční čtvrť, kde se buduje v rámci hesla: „chceme, by tady chtěly žít i naše děti.“ Za návrhem projektu „Byty u parku“ stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí.

Related posts

Leave a Comment