Nadčasový nábytek pro celou rodinu

Společnost AC INTERIER je ryze česká firma, založena již v roce 2007, se zaměřením na výrobu a následný prodej nábytku. Od začátku vzniku jsme se neustále rozvíjeli, snažili se zvětšit kapacitu dílny, investovat do nového vybavení a v neposlední řadě se co nejvíce přiblížit zákazníkovi. Díky letitým zkušenostem se v současnosti řadíme mezi špičky v oboru. V naší pestré nabídce produktů mohou zákazníci najít například funkční kancelářský nábytek, školní nábytek, zdravotnický nábytek a jiný nábytek do interiéru. Jestliže si chcete svou kancelář ozvláštnit některým z námi navržených kancelářských stolů, jste určitě na správném místě.

assorted-color lockers

Precizně odvedená práce

Při výrobě kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku klademe důraz na preciznost provedení, funkčnost a zajímavé prvky, jako je například výšková retifikace a bezpečnost, a to jak u kancelářských skříní, rohových psacích stolů, tak i například u zdravotnických skříní. Dodáváme kvalitní nábytek pro pečovatelské ústavy, nemocnice a jiná zdravotnická zařízení. U školního nábytku jsou pro nás na prvním místě důležité především bezpečnostní prvky a pestrobarevné provedení. Děláme nábytek krásnější a modernější. Buďte s námi a objednávejte u AC INTERIER ještě dnes!

Neplaťte víc, když nemusíte

Díky tomu, že spolupracujeme s předními výrobci kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku můžeme svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší ceny na trhu. Staňte se jedním z našich klientů a získejte tak spoustu zákaznických výhod. Nejste-li si jisti s výběrem kancelářského stolu, kancelářské skříně, anebo zdravotnické skříně, poraďte se s našimi odborníky. Volejte nám, nebo pište kdykoliv během dne a my se pokusíme pomoci vám s každým problémem, týkajícím se výběru a následného nákupu nábytku od nás. Věříme, že budete v internetovém obchodě AC INTERIER objednávat i v budoucnu!

Related posts

Leave a Comment