Zemní vruty vhodné pro stavbu plotu

Zemní vruty

Přemýšlíte o možnosti stavby plotu svépomocí a snížení nákladů na jeho realizaci na minimální částku? Pátráte nad potřebným vybavením či správným technologickým postupem. Pokud stále váháte, ušetřete si práci a použijte zemní vruty. Pro rychlou montáž, odpadají starosti s betonováním, likvidací zeminy a čas potřebný na zatvrdnutí betonu. Zároveň je možné zemní vruty použít opakovaně.

Jednoduché řešení v podobě zemních vrutů

Tato jednoduchá náhrada pomocí zapuštění sloupků do zemních vrutů má řadu výhod: neřešíte hloubení děr pro betonování, nemusíte zajišťovat beton a ani čekat na jeho vytvrdnutí. Jednoduše zavrtáte do země pomocí tyče k zavrtání zemních vrutů, poté do vrutu usadíte plotový sloupek a zbývající prostor okolo sloupku zasypete ostrohranným štěrkem. Hlavní výhody použití zemních vrutů jsou tudíž okamžitá montáž, možnost demontáže i opakovaného použití, vhodné jsou tak i pro dočasné stavby. Rychlá instalace sloupků umožňuje ihned začít stavět zbytek oplocení.

Zemní vruty

Široká nabídka zemních vrutů

V současné době si vyberte z velmi široké nabídky od cenově velmi přijatelných kusů, které uspokojí zákazníky s požadavkem nízké ceny, po speciální zemní vruty s garantovanou výrobou v České republice a patentovaným způsobem napojením vrutu na tělo se zaručením velmi dlouhé životnosti a pevnosti. Pro výběr správných vrutů sledujte parametry jako průměr sloupku či délku zapuštění sloupku do vrutu. Lze je rozdělit na zemní vruty na ukotvení plotových sloupků – neboli kotvící zemní vruty jako náhrada místo betonování sloupků a zemní vruty pro dřevostavby, pergoly, zahradní domky, bungalovy, skleníky a podobně.

Zemní vruty jsou cenově dostupným řešením pro montáž jakékoliv zahradní stavby, ať už jde o oplocení, terasu nebo např. zastřešení parkovacího stání.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Related posts

Leave a Comment