Zahradní krby jsou vítaným zpestřením zahradních party

Máte na zahradě nebo sdíleném prostranství ve vnitrobloku činžovních domů nevyužitý prostor a chtěli byste jej využít něčím opravdu užitečným? Zahradní krby jsou alternativou pro všechna roční období, která potěší malé i velké. Děti mohou pomáhat s přípravou pokrmů, nošení dříví na otop, nebo se pouze veselit v okolí. Dospělým určitě zachutnají zdravé pochoutky, jež se dají v přírodním grilu připravovat, uvítají možnost posezení s přáteli, známými a rodinou při blahodárném koukání do přírodního ohně. Stavba krbu přitom nezabere tolik času a ani není závratně nákladná, co se týče investic.

Na zahradní krby nedají dopustit jednotlivci, ani velké skupiny

Stavba zahradního krbu nezabere opravdu delší dobu než pár dní nebo týdnů. Stačí si dobře připravit terén, dostatek prostoru, vymýtit případné křoviny a pak už následuje samotná prohlídka nabízených krbových variant ve fotogalerii. Můžete si samozřejmě zvolit atypickou variantu, menší zahradní krby jsou ideální do míst na dvorku, kde není tolik prostoru pro velká posezení. Rozměrné zahradní krby využívají zase například provozovatelé pohostinství či hotelových zařízení, již disponují mnohonásobně větším prostorem, než mají jednotlivci před svými domy, chalupami či na výše zmíněných dvorcích a ve vnitroblocích.

Když už jsou zahradní krby postaveny, je velice jednoduché je obsluhovat. Dá se v nich topit v jakémkoliv počasí. Nevadí, že prší, fouká, sněží či je naopak velký pařák. Pokrmy se dají připravit rychle a jednoduše, i když krb obsluhuje jediná osoba. Nevadí, že jste na chatě zrovna sami, stačí trocha vhodného otopu, mřížka a vy si buřtíky, klobásky, masíčko anebo zeleninku připravíte rychleji a zdravěji než na elektrickém sporáku. A když zrovna několik dní za sebou prší a vy nemůžete s přáteli sedět u ohně, pozvěte je na party zahradnímu krbu!

Related posts

Leave a Comment