Zahradní dlažby

Toužíte po zdokonalení prostoru kolem vašeho domu?

Možná je konečně na čase vydláždit plácek pod venkovním posezením. Dláždění venkovních ploch je čím dál tím oblíbenější. Trávník před našim domem není pošlapán, ale pyšní se krásnou dlážděnou cestičkou.

dlažba

Jak je na tom váš plot? Není na čase vylepšit i jeho vzhled? Plot opticky odděluje vaši zahradu od okolí, zabraňuje vstupu cizích osob nebo zvířat, a tak je na místě, aby plot, který si zvolíte byl bezpečný. Zároveň by ale měl vypadat hezky, jelikož plot je vizitkou vašeho domu.

Schody a obrubníky. Tvoří součást vaší zahrady? Ano máte pravdu, málokdo má opravdu vkusné, kvalitní schody vedoucí z terásky. Přitom celé zahrada potom vypadá tak upraveně, protože schody lze úžasně kombinovat s dlažbou. Výsledek působí exklusivně!

Jaké materiály se používají na dláždění?

Čím dál častější jsou betonové dlažby. Beton je totiž ve srovnání s jinými materiály levnější. Vyrábí se v mnoha atraktivních barvách. Navíc je tento materiál velmi odolný.

Oblíbené jsou také keramické dlaždice, které jsou velmi odolné, a zaručují dlouhou životnost.

Někdo si pro vydláždění zvolí kámen. Tento postup bývá velmi náročný, ale výsledný efekt stojí za to. Hodí se především tam, kde chceme, aby zahrada působila co nejpřirozeněji. Taková kamenitá mozaika vypadá úchvatně.

Porcelánové dlaždice

Elegantní, moderní dlaždice působí upraveným, téměř až dokonalým dojmem. Jsou vysoce kvalitní. Prostor pokrytý těmito dlaždicemi kolem bazénu, či vydlážděná teráska porcelánovými dlaždicemi vypadá vkusně, a nenápadně zapadá do okolí. Struktura těchto dlaždic je jemná, tedy velmi příjemná při chůzi jen tak bosky.

Betonové zdi a ploty

Výběr je opravdu velký. Existují také betonové imitace cihel i kamenů. A to v různých velikostech, tvarech, i barevných provedeních. Vybrat si můžete mezi netradičními nebo klasickými vzory.

Tip! Nepoužívejte více než dva tipy oplocení. Zahrada by mohla působit nevkusně a chaoticky.

Schody, obrubníky a další doplňky

Schody vám pomohou zvládnout různé technické překážky na zahradě. Nabídka je široká. Elegantní zaoblené, navíc bezpečné schody jsou vhodné především, pokud máte malé děti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

 

 

 

Related posts

Leave a Comment