Zahrada v dubnu

V dubnu je na zahradách a zahrádkách vegetativní rok už zase v plném proudu. Uklízíme škody, co napáchala zima, užíváme si prvního sluníčka při nezbytných pracech, kultivaci půdy, setbách zeleniny, ale i květin… Pro majitele zahrad je ve většině případů zahrada, ale i práce na ní, spojená s relaxací.

Není divu, po staletí platí i to, co známe z jedné velmi známé české pohádky „Dělání, dělání, všechny smutky zahání…“. A když si pak po práci posedíme v houpacím křesle nebo se budeme moci po pár týdnech či měsících těšit z ovoce a zeleniny, co si sami vypěstujeme, to je prostě dar a radost.

Internetový obchod  Perzeo.cz nabízí pro každého majitele zahrad a zahradníka spoustu užitečných pomocníků. V rubrice Zahrada najdete lehátka, houpačky, zahradní nábytek, domky, stroje, dekorace…

Například fóliovníky vám pomůžou pěstovat některou zeleninu s daleko větším výnosem, než na záhonku. Ve fóliovnících se výborně daří salátům, kterými si můžete spestřit jídelníček už teď na jaře, také rajčatům, okurkám salátovkám, paprikám a dalším výborným druhům zeleniny, které se v našich jídelníčcích často objevují. A vypěstované doma, bez zytečných pesticidů, chutnají mnohem lépe. Všechny fóliovníky v nabídce e-shopu Perzeo.cz jsou dostatečně vysoké, aby se v nich dařilo rostlinkám i naší práci a pohybu.

A protože je zahrada spojená i se zábavou, rádi na ní pořádáme nejrůznější oslavy a akce, stávají se čím dál oblíběnějšími i různé zahradní párty stany. Podle obvyklého počtu hostů si můžeme zvolit správnou velikost a typ stanu. Někdy stačí jednoduchý párty stan se stříškou nahoře 3x3m, jindy je třeba větší stavba, chráněná i bočními díly před větrem, či zvědavými pohledy okolí… Výběr je široký a při volbě vždy záleží na množství lidí, které má stan pojmout, povětrnostních podmínkách, které můžeme očekávat a rozhodně i na typu akce, pro kterou stan potřebujeme využít.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Related posts

Leave a Comment