Vylaďte svou kuchyň do posledního detailu!

Pustili jste se do novostavby nebo rekonstrukce stávajícího bydlení a máte už stavební práce za sebou? Pokud už jste dokonce svůj byt nebo dům vybavili i nábytkem, zasloužíte si gratulaci. I přesto, že máte to nejhorší za sebou, zkuste se ještě na chvilku zamyslet a popřemýšlet, zda jste nezapomněli na některou z drobností.

Detaily jsou důležité

Možná si řeknete, že není nutné zabývat se detaily. Pokud vám nějaká ta drobnost bude chybět, rychle si ji přece můžete pořídit. Přesto existují maličkosti, jejichž absence vám může život náležitě znepříjemnit. Zůstaňme v nejdůležitější místnosti každého domova – v kuchyni. Jste si jisti, že máte pěkně po ruce všechny důležité kuchyňské potřeby? Zřejmě jste si koupili hrnce, několik talířů a příbory. Jenže je toho mnohem více.

Praktickým doplňkem do kuchyně je blok na nože AZZA se 6 noži

Střihněte si

Tak schválně, jak byste si poradili, pokud by vám doma chyběly třeba nože? Jistě, na ty pravděpodobně nezapomenete, ale co takové nůžky? Ruku na srdce – je to výbava, kterou byste do seznamu nutných kuchyňských nástrojů nepřidali. Ale to je omyl – bez ostrých nůžek se v kuchyni neobejdete, ať už se jedná o nůžky na porcování drůbeže, multifunkční, nebo speciálně upravené na bylinky.

                                    Nůžky na drůbež AZZA

Pokud je máte po ruce, usnadní vám titěrnou a nevděčnou práci, kterou s vhodným vybavením zvládnete za pár vteřin. Stejně tak nezapomínejte ani na sekáčky. Při porcování masa vám udělají neocenitelnou službu a zvolit můžete třeba i ty kombinované s paličkou na maso.

                                  Sekáček s paličkou PRESIDENT

Při koupi kuchyňských potřeb nepospíchejte. Je praktické se inspirovat na internetu a projít si nabídku e-shopů. Mnoho klasických i méně známých potřeb najdete na eshop.tescoma.cz.

Tip na závěr: I když jste si rozvržení kuchyně naplánovali do detailů, dříve či později začnete řešit nedostatek úložných prostorů. Jak se s tím vypořádat, to vám poradí tento článek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Related posts

Leave a Comment