Šetřit vodu s Watersavers je hračka

Přemýšlíte nad tím, že spotřebováváte zbytečně moc vody? Vadí vám, že na tak obyčejnou věc, jakou je umytí nádobí, ji potřebujete desítky litrů? A chcete s tím začít něco dělat?

V tom případě zbystřete. Díky perlátorům Watersavers dokáže běžná čtyřčlenná rodina ušetřit až 10 tisíc ročně. Watersavers je jedinou českou společností, která vyrábí šetřiče vody, a nestydí se za to. Výrobky Watersavers umožňují snížít spotřebu vody tak výrazně, že se vám počáteční investice, která je v řádu stokorun, vrátí již za tři měsíce.

 

Jak že technologie Watersavers funguje? Jedná se o inovativní perlátory, které dokáží regulovat průtok tak, že to ani nepoznáte. K tomu ještě perlátory Watersavers protékající vodu intenzivně provzdušňují. Myslíte si, že to není možné? Je. Perlátory vytváří iluzi, díky níž se člověku zdá, že vody protéká stále stejně jako u běžného kohoutku. Jak tedy dochází k úspoře vody? U perlátoru Watersavers protéká voda pouze po obvodu dutého válce, čímž dochází ke snížení spotřeby vody až o 50 procent. Tyto výrobky, které jsou vyrobené v České republice, jsou dostupné v provedení vodovodních baterií i sprchy.

 

Šetřící perlátory Watersavers jsou instalovány již ve více než tisícovce institucí, jde zejména o hotely, ministerstva, nemocnice, kancelářské objekty i domácnosti. Zákazníci oceňují zejména kvalitu použitých materiálů a dlouhou životnost baterií Watersavers. Ta je navíc podpořena pětiletou zárukou. Šetřiče splňují všechny relevantní testy a certifikovány, pochopitelně jsou zdraví nezávadné a se zárukou kvality použitých materiálů.

Pokud tedy chcete udělat něco pro sebe i ostatní, zvažte aplikaci šetřičů Watersavers. Nebojte se, že by vám snad nevyhovovaly. U každého šetřiče si můžete nastavit individuální průtok, který bude odpovídat daným potřebám. A to vše za investici pár stokorun.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Related posts

Leave a Comment