Vychytejte tu nejlepší dobu pro instalaci garážových vrat!

Koupě nových garážových vrat Minirol je investice, kterou obvykle zvažujete delší dobu dopředu. Je však lepší jejich instalaci naplánovat až na teplejší měsíce, nebo jim nevadí ani zima? Řekneme vám, kdy je ideální doba pro jejich pořízení.

Léto, nebo zima?

Každé roční období má něco do sebe. Nevadí-li vám si na nová garážová vrata počkat, pak nemusíte řešit, které roční období si pro jejich instalaci vybrat. Pokud si ale potrpíte na přesnějším naplánování návštěvy techniků, kratší čekací lhůtu nebo třeba i nějakou tu slevovou akci, doporučujeme vám všemi deseti zimu.

Sezóna pro Minirol začíná už na jaře

Doba, kdy se na nás začínají obracet první zákazníci s poptávkou nových garážových vrat Minirol, přichází obvykle už v březnu. Od té doby se zájemci postupně hromadí a naši pracovníci mají plné ruce práce s vyřizováním zakázek. Na podzim pak toto období vrcholí – přichází totiž druhá vlna zájemců. Útlum přichází až od listopadu do února. A pak začíná kolo opět nanovo. Zimní měsíce jsou proto ideální dobou pro montáž vrat.

Teploty pod nulou nám nevadí

Ani mráz nám v montáži garážových vrat nezabrání. Na rozdíl od jiných prací, které vyžadují plusové teploty – například tuhnutí malty, schnutí laku nebo kopání díry pro stavbu bazénu – pro instalaci si technici vystačí se sadou šroubů, hmoždinek, vrtáků a vrtačkou. Garážová vrata Minirol totiž připevňujeme čistě mechanicky bez nutnosti použití chemických směsí či zásahů do fasády stavby. Dodáme vám na míru vyrobená vrata, která technici na místě jednoduše složí a přivrtají.

Teď už víte, kdy je ideální doba pro instalaci garážových vrat. Navštivte web minirol.cz a pošlete zprávu se svými požadavky. Odpovědi vám přijde brzy!

Related posts

Leave a Comment