IP kamera v mobilu se stane spolehlivým strážcem domova

Jednoduché nastavení, nepřetržitý dohled nad svěřeným prostorem. Kamery v mobilu mají spoustu výhod, díky nimž je používáme nejen doma, ale i na chatě nebo v kancelářích. Je to mimo jiné také maximální nenápadnost, nikoho z nezvaných hostů by určitě nenapadlo, že se právě usmívá do kamery. Když pak dostanete navíc upozornění díky mobilní aplikaci, že se u vás v bytě něco děje, můžete zareagovat prakticky okamžitě. Díky přenosu zvuku budete mít hned jasno, nahrávat můžete také hodiny kvalitního videozáznamu díky podpoře velkokapacitních paměťových karet. 

Dovede pracovat i během mrazů

Moderní IP kamera v mobilu si poradí i v podmínkách, které jsou jinak pro moderní elektroniku značně nepříznivé. Deseti nebo i patnáctistupňový mráz nebude činit žádné zvláštní potíže. Ovládáte ji jednoduše přes aplikaci ve svém smartphonu, základní nastavení bude připraveno už za několik málo minut. Zařízení vyžaduje jen minimální datový tok, bude tedy tiše monitorovat okolí a v případě potřeby vás okamžitě upozorní na změny. Ve dne i v noci, o víkendech nebo ve všední dny, na tom vůbec nezáleží…

Dveřní kukátko je ideální nejen pro seniory

Určitě jste o něm už někdy slyšeli, je praktické a díky antivandal variantě jej můžete mít i u svých vchodových dveří. Digitální dveřní kukátko je dobrým společníkem dětem i seniorům, jinými slovy všem těm, kteří jsou někdy doma o samotě a tím pádem hodně zranitelní. Detekce pohybu a také IR noční přísvit? Jistě, stejně tak i široký úhel záběru, jenž si poradí i s prostornou domovní chodbou. Pak už stačí jen zařízení nastavit pomocí mobilní aplikace, díky níž budete mít nepřetržitý přehled o situaci u vás doma, aniž by bylo nutné dětem telefonovat. Prohlédněte si aktuální nabídku díky na cel-tec.cz a jistě najdete model podle svých představ!

Related posts

Leave a Comment