Víte, na co všechno využijete zakrývací plachtu? Divíme se, že ji ještě nemáte…

Pustila jste se do úklidu zahrady a zjistila, že po rekonstrukci zbylo spoustu nevyužitého stavebního materiálu? Pokud ho budete v budoucnu potřebovat, nedopusťte, aby se na něm vyřádilo počasí. Nemáte-li možnost přesunu někam pod stříšku, přijde vám vhod odolná zakrývací plachta, pro kterou najdete i další využití. Variabilitu zakrývacích plachet demonstrujeme na sortimentu odborníka, který se v oboru pohybuje více než 20 let. Petr Štěpaník nabízí široké spektrum plachet všeho druhu. Přesvědčíme vás, že se bez nich neobejdete ani vy!

Výše zmíněný stavební materiál je jen jedním kamínkem z rozsáhlé mozaiky využití. Zakrývací plachtou spolehlivě ochráníte třeba celou stavbu, která právě prochází rekonstrukcí. Dost době pod ní ukryjete také zahradní techniku a stroje, na které nezbylo místo v garáži. A když už jsme u garáže, tu může zcela nahradit kvalitní autoplachta. Nechcete přece, aby se na vašem vozidle podepsala koroze a v průběhu teplejších dní zbytečně přehříval interiér…

Pod zakrývací plachtu z polyetylenu ukryjete v podstatě cokoliv. Petr Štěpaník je prodává v několika barevných variantách (zelená, modrá, bílá a průhledná) a vždy se můžete spolehnout na vynikající vlastnosti, díky kterým materiál hravě odolá vnějším vlivům. Plachtě neuškodí voda,kyseliny, alkálie ani UV záření. Vydrží extrémní teploty od -50°C do 85°C a díky zesíleným (zdvojeným) okrajům nedochází k třepení. Kovovými oky lehce provlečete provaz a zajistíte, aby plachta zůstala na svém místě.

Nedílnou součástí sortimentu firmy Plachty Štěpaník jsou i stínící sítě, které se v praxi využívají zejména na sportovištích. Poměrně často jsou k vidění i na plotech, ve sklenících nebo v okolí dětských hřišť – míra stínivosti se blíží k 90 %, takže perfektně chrání před ostrými slunečními paprsky a nebezpečným UV zářením.

Petr Štepaník vám s výběrem zakrývací plachty ochotně poradí. Ostatně individuální přístup je to, na co si již od roku 1995 zakládá. Kontaktovat ho můžete online nebo se za ním stavit do kamenné prodejny ve Chvalčově. Více na www.peplachty.cz.

Related posts