Ideální postel je ta z masivu! Proč?

Kvalita postele se podepisuje na kvalitě vašeho spánku. Jestliže usínáte na posteli s chatrnou konstrukcí, nemůžete se divit, že se ráno probouzíte rozlámaná a se špatnou náladou. Pokud chcete každý den usínat jako v bavlnce, doporučujeme si pořídit postel z masivu. Má totiž hned několik podstatných výhod.

Top 3 vlastnosti postelí z masivu 

  1. Odolnost

Postele jsou vyrobeny ze dřeva, které poráží ostatní materiály na plné čáře především v oblasti odolnosti. Dřevo jen málo odolává „zubu času“, takže postele z něj vyrobené slouží perfektně řadu let.

  1. Stabilita

Dřevěné postele z masivu mají robustní konstrukci, která zaručuje dokonalou stabilitu. Nemusíte tedy mít obavy, že se pod vámi bude postel viklat a rušit váš spánek.

  1. Krása

Pokud vsadíte na postel z masivu, pořídíte si do vaší ložnice kus přírody. Dřevo navozuje pocit klidu a bezpečí. Kde jinde by se mělo usínat lépe než právě v přírodě?

Pozor na materiál

Postele z masivu se od sebe liší druhem použitého dřeva. Nejčastěji se vyrábí ze smrku, borovice, dubu a buku. Vždy je třeba druh dřeva znát, protože každé z nich má trochu jiné vlastnosti. Smrkové dřevo je například méně odolné než dřevo z dubu či buku, ale za to nabízí úžasnou kresbu. Bukové a dubové dřevo je velmi odolné, za což si ale často připlatíte apod. Ať už zvolíte jakékoliv, dejte si pozor, aby bylo dřevo postele ošetřeno lakem, ten chrání před poničením. Výhodou je, že je možné volit i z různých barevných variací. Dřevo lze totiž lehce mořit.

TIP: Jestliže máte menší ložnici a šetříte každý centimetr, zaměřte se na postele s úložným prostorem. Nabízí dostatek prostoru například pro uložení ložního prádla, sezónního oblečení apod.

Nakoupíte velmi výhodně

Nádherné postele z masivu bezpečně nakoupíte u INTENA Nábytek. Tato česká společnost nabízí více než 700 modelů, které mají úžasný design a mohou se pochlubit vysokou kvalitou.

Related posts