Správa bytů Praha se vám postará o vyklizení a odvoz starých věcí

Potřebuje váš bytový dům právě teď něco odvézt, vyklidit nebo zlikvidovat? Zajistěte si bytovou správu od profesionálů, která vám s odvozem, vyklízením i likvidací nepotřebných věcí pomůže. Vždy za dodržení příslušných bezpečnostních předpisů. Určitě oceníte možnost vyklizení společných prostor domu. Stává se, že během několika let začnou společné prostory bytových domů přetékat nepotřebným odpadem, který otravuje spoluvlastníky bytových domů, ale hlavně narušuje požární předpisy. Správa nemovitostí Praha má s vyklízením společných částí domu dlouholeté zkušenosti, proto neváhejte a obraťte se se svým požadavkem právě na ni.

Bytová správa, to je samozřejmě také fond oprav

Někteří lidé, kteří vlastní bytovou jednotku v nemovitosti si neuvědomují, že je nutné opravovat celou nemovitost a zároveň ji tímto způsobem zhodnocovat. Každý vlastník je totiž spoluvlastníkem celé nemovitosti. Aby fond oprav dobře šlapal, je dobré svěřit ho do rukou správce nemovitosti. O správu bytových jednotek, včetně vytvoření nových stanov SVJ, se postará správa nemovitostí Praha (správa nemovitostí Praha 4, správa nemovitostí Praha 10, správa nemovitostí Praha 3, správa nemovitostí Praha 5, správa nemovitostí Praha 6 a další).

Co je možno platit z fondu oprav?

Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný zákon, který by nařizoval minimální výši příspěvku do fondu oprav, je třeba, aby se o výši příspěvku do fondu oprav starala správa bytových jednotek. Výše příspěvku do fondu oprav bytového domu se musí vždy odvíjet od potřeby investic do budovy. Pověřený správce nemovitosti v nových stanovách SVJ musí vždy přehledně zveřejnit informace, co je možno z fondu oprav platit. Nové stanovy SVJ jsou totiž vždy nadřazeny zákonu a vyhlášce.

Zdá se vám to všechno příliš složité a komplikované? Svěřte správu domů Praha, fond oprav a vypracování nových stanov SVJ šikovnému a profesionálnímu správci nemovitostí.

Related posts

Leave a Comment