Rychlá půjčka jako záchranné lano? Za určitých okolností ANO

Podle odborníků by si měl každý odkládat bokem a připravit se na situace, kdy rozpočet nečekaně nabourá výdaj v podobě rozbitého spotřebiče, nedoplatku za energie apod. Z průzkumů však jasně vyplývá, že si spousta domácností neodkládá ani korunu a v případě nárazových výdajů se musí uchýlit k půjčce. Pokud jste se do takové situace dostali i vy, nezoufejte. Vhodně zvolená rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty a nebude vás stát vůbec nic navíc!

A co půjčka od příbuzných?

Nebylo by pro vás lepší, kdybyste zašli s prosíkem za příbuznými, o kterých víte, že mají našetřeno a možná by vám i půjčili? Můžete to zkusit, ale připravte se na to, že o vás ztratí dobré mínění. V praxi samozřejmě záleží na konkrétních vztazích, ale obecně jsou půjčky mezi příbuznými a přáteli špatný nápad.

Banka vám vyhovující úvěr nedá

Máte-li ke svému běžnému účtu kontokorent, můžete nečekané výdaje pokrýt právě díky němu. Další možností je kreditní karta, která má navíc bezúročné období. Pokud tyto produkty nevyužíváte, pak v segmentu bankovních úvěrů nepořídíte. Nevýhodou klasických úvěrů je totiž poměrně vysoký minimální limit. Pohybuje se kolem 20 000 Kč, což je zbytečně velká částka. Navíc byste ji spláceli delší dobu a přeplatili se na úrocích a poplatcích.

Nebankovní půjčka zdarma

Nebankovní půjčka již není synonymem pro nevýhodný úvěr. Rychlá půjčka do výplaty je naopak nastavena tak, aby vám pomohla překlenout kritické období a nedostala vás do spirály dluhů. Samozřejmě za předpokladu, že si vyberete kvalitní produkt.

Spousta žadatelů netuší, že nebankovní půjčku lze získat i zdarma. Někteří prověření poskytovatelé s členstvím v APNÚ nabízí novým klientům bezplatný úvěr. Měli byste se však ujistit, že budete mít dostatek prostředků na včasnou splátku. Pak vám tato půjčka skutečně pomůže a nepřeplatíte se ani o korunu.

Related posts

Leave a Comment