Revoluce v úklidu: Mikrohadřík Actifibre Vileda

Úklid je věčný boj. Také vás trápí, že i když se snažíte sebevíc, vaše domácnost stále nevypadá dokonale? Už se také pomalu ztrácíte v množství čistících přípravků a už nevíte, na co který použít? Kupujete stále nové, protože jejich výkon neuspokojuje vaše nároky? Chcete mít doma dokonale čisto? Potom se můžete zaradovat. Představujeme vám novinku, která pomůže přeměnit sen o dokonalé čistotě ve skutečnost! Jmenuje se Actifibre Vileda a svou efektivitou i vás mile překvapí!

Jeden hadřík můžete použít téměř na vše 

Pokud se pustíte do úklidu, určitě používáte několik přípravků, houbičku, hadřík, jeden kyblík s čistou vodou, jeden se saponátem apod. Úklid potom vypadá spíše jako válečné tažení, po jehož konci je ještě třeba umýt a uklidit „zbraně“. Ne všechny přípravky jsou ale efektivní, takže ani po několika hodinové námaze není výsledek uspokojivý. Právě toto vše skončí díky Actifibre Vileda.

Jedná se o novinku, která i váš úklid přemění v radost 

Actifibre Vileda je speciální hadřík vyrobený z mikrovláken, který má unikátní technologii aktivní absorpce. Skvělé je, že nemusíte používat žádné čistící prostředky, což se pozitivně podepíše i na vašich financích. Stačí investovat jen do nákupu hadříku (stojí necelých 55 Kč) a to je vše, pro úklid s tímto hadříkem používáte jen čistou vodu! Hadřík a jeho sílu je možné použít k čistění všech povrchů, perfektně s ním vyčistíte kuchyňskou linku, obývací pokoj i koupelnu a další. Stačí jen povrchy otřít, odměnou vám bude lesk a čistota bez šmouh. Hadřík se dobře ždíme a je možné ho používat opakovaně. Aby byl znovu čistý, můžete ho poctivě vyždímat v ruce, ale i vyprat v pračce. Actifibre Vileda je díky unikátnímu materiálu velmi odolný, takže vydrží až 10 pracích cyklů.

Pokud chcete mít doma dokonale čisto bez větší námahy, pořiďte si Actifibre Vileda. Koupit ho můžete na shop.vileda.cz.

Related posts