Prahu si už po pár dnech zamilujete a nemůžete snad nikdy přestat

Vychutnat si pražské klenoty dosyta, to znamená bydlet poblíž nich. Pár výletů ročně nestačí, prostě tu musíte zapustit kořeny a stát se Pražanem se vším všudy. To s sebou nese nutnost pořídit si zde bydlení. Pravda, ceny jsou někde jinde než ve zbytku republiky, ale na druhou stranu – občanská vybavenost snese přísná západoevropská kritéria, je tu dostatek zeleně a v neposlední řadě i výrazně vyšší mzdy než třeba v Děčíně.

V pražských ulicích se budete brzy cítit doslova jako doma

Bude to skvělé a bude to na dlouhou dobu. Ve městě, které odráží hospodářský pokrok středočeského regionu za poslední dvě dekády, si užijete nejen zábavu, ale i spoustu kvalitní kultury a dokonalé občanské zázemí. Navzdory laickému předpokladu, zeleně je tu v některých případech víc, než byste mnohdy našli v českých venkovských oblastech. Prodej bytu Praha 3 je proto rozumná volba, kterou ocení i vaše děti nebo vnoučata.

Doslova ideální místo pro založení nové rodiny a výchovu dětí

Lokalita Na Vackově znamená dvě věci – za prvé, odpočinek v nerušeném prostředí, a to jak pro vás po práci, tak i pro děti po škole. A za druhé, ideální dopravní dostupnost centra města. Třeba na vrch Vítkov se dostanete za pár minut, jednoduše si vyjdete na procházku s batůžkem, lahví vody a něčím k zakousnutí. Docela pěkný víkendový výlet, když bude zrovna hezky. Ostatně, není snad Praha skutečným rájem turistů?

Pokud si nevíte rady s financováním, je zde dostupná pomoc

Financování bytu v Praze může být někdy složité, vždyť se také operuje s milionovými částkami. Hypoteční trh navíc zažívá určité omezení ze strany ČNB, což by mohlo znamenat nedostupnost úvěrů na bydlení pro řadu lidí. Ale není se čeho obávat, vždy je tu totiž šance na úspěch!

Related posts

Leave a Comment