Potřebujete oddlužit nemovitost?

Na tuto otázku se dnes, bohužel, ptá spousta lidí. Člověk se může dostat do mnoha nepříjemných situací, které pak možná sám neumí dost dobře řešit. Potřebujete i vy vaši nemovitost oddlužit, ale nemáte na to požadovaný obnos financí? Co v takovém případě dělat? Můžete se obrátit na Quick Finance a s jejich pomocí svou nemovitost rychle oddlužit.

Mějte přehled o svých financích

Ze všeho nejdřív je nutné vědět, jaká částka je k oddlužení nemovitosti potřebná a také to, jaká  je přibližná cena nemovitosti, o kterou se jedná. K tomu je nutno dále zjistit, o jaký typ zástavy jde. Může jít také o exekuci na nemovitosti nebo i o dražbu. Společnost se zabývá poskytováním úvěrů pouze se zajištěním nemovitostí.

Specializuje se především na dlouhodobé úvěry až na třicet let se zajištěním nemovitosti a tyto úvěry poskytuje pouze podnikatelům, tedy OSVČ, s.r.o., a.s. a podobně. V nabídce figuruje také vyplacení nemovitostí daných do dražby nebo například také slučování drahých a ne příliš vhodných úvěrů do jednoho mnohem výhodnějšího. Poradí také s vyplacením exekucí.

Co budete potřebovat?

Oddlužení nemovitostí je poměrně oblíbená služba, možná i proto, že se neplatí žádné poplatky dopředu. Budete potřebovat výpis z katastru nemovitostí, katastrální mapu, nabývací titul, fotografie nemovitosti, fotografie interiéru i exteriéru a kopie občanského průkazu. Společnost za vás zajistí jednání s exekutory, katastrálními úřady a dalšími subjekty, se kterými je nutná komunikace.

Quick Finance se snaží přistupovat ke každému klientovi individuálně, přizpůsobit se jeho potřebám a problémům. Máte-li zájem o nějakou službu, například si nevíte rady s oddlužením nemovitostí, stačí kontaktovat společnost, ať už telefonicky nebo přes online žádost. Následně se spojíte s proškolenými operátorkami a domluvíte se na dalším postupu.

Related posts

Leave a Comment