Pořiďte si zaručeně česká plastová okna. Vyplatí se to!

Česká firma Oknoplastik vyrábí plastová okna už od roku 2002 a je držitelem certifikátu Zaručeně česká okna. Poznejte 7 výhod, které vám plastová okna od českého výrobce nabízí.

Certifikát Zaručeně česká okna vydává Asociace českých výrobců stavebních otvorových výplní. Asociace podporuje kvalitní české, moravské a slezské výrobce a jejich oceňováním certifikátem Zaručeně česká okna pomáhá zákazníkům v orientaci na trhu.

1. Prověřená firma s 14letou tradicí

Firma Oknoplastik je na trhu už více než 10 let a za tu dobu získala mnoho pozitivních referencí a navázala dlouholetou spolupráci s dodavateli.

2. Výroba oken na míru

Výroba plastových oken je vlajkovou lodí společnosti Oknoplastik. Díky tomu, že výroba probíhá v České republice, není problém domluvit výrobu atypických oken.

svet-zeny.cz_oknoplastik_cz_013. Plastové profily od prověřených dodavatelů

Oknoplastik pro svá plastová okna používá plastové profily od německé firmy Salamander. Během výroby do nich navíc vkládá dvoumilimetrovou výztuhu.

4. Výroba oken na nejmodernějších CNC strojích

Výroba oken probíhá v hale o rozloze 8 000 m2 na nejmodernějších CNC strojích v České republice. Zasklení řídí program KLAES a výsledkem jsou okna s přesností na 0,01 mm.

svet-zeny.cz_oknoplastik_cz_025. Doprava vlastními auty

Jakmile jsou plastová okna vyrobena, pracovníci je naloží a sami přivezou až k vám domů. Nehrozí tak, že by se cestou poškodila neodbornou nebo neopatrnou manipulací.

6. Montáž plastových oken spojená s demontáží starých

Montáž oken si firma také zajišťuje sama. Její součástí je demontáž starých oken, jejich odvoz k likvidaci a zednické začištění po skončení prací.

7. Až 40letá záruka na okna z plastu

Díky 100% kontrole nad výrobou i montáží plastových oken nabízí firma Oknoplastik standardně 10letou zárukou. Pokud však absolvujete pravidelné servisní prohlídky, prodlouží se záruka na 40 let.

Plastovými okny nabídka nekončí

Líbí se vám důraz firmy Oknoplastik na kvalitu, ale máte raději dřevěná okna než okna z plastu? Nebo sháníte dveře? V nabídce najdete vše, nově dokonce i interiérové dveře včetně skleněných a posuvných.

Related posts