Jak si pochutnat na vodě z kohoutku?

Vláčíte se každý den s těžkým nákladem v podobě vody v plastových lahvích, protože se tekutině, která teče z vašeho kohoutku, ani nedá říkat voda? Dělá vám starosti, že se nákup balené vody dost podstatně vrývá do vašeho rodinného rozpočtu? A víte, že se nemusíte trápit? Existuje jedno chytré řešení, jak kohoutkovou vodu přeměnit ve svěží tekutinu!

Se sílou aktivního uhlíku

Kohoutková voda vám nechutná z toho důvodu, že obsahuje celou řadu příměsí, které do ní nepatří. V kohoutkové vodě se nachází běžně stopy chloru a dalších organických sloučenin. Pro zdraví nebezpečné nejsou, ale chuť vody ovlivní výrazně a to tak, že se stává nepoživatelnou (více na toto téma zde). Možností, jak se pachuti zbavit, je aktivní filtrace, kterou má moderní automat na vodu. Je založena na aktivním uhlíku, který na sebe dokáže vázat většinu nečistot, zbylé se uchytí ve filtru a výsledkem je, že si pochutnáte na svěží vodě!

svet-zeny.cz_w-system_cz_01

2 varianty

Do domácnosti se hodí aquabar s přímým napojením na vodovodní systém. Jeho výhodou je, že během chvíle dokáže nabídnout studenou i horkou vodu. Na trhu je aktuálně několik barevných variant, i automat na vodu hravě sladíte s designem vaší domácnosti.

svet-zeny.cz_w-system_cz_02

Druhou variantou je automat na vodu s barelem. Tento se nepřipojuje k vodovodnímu systému. Stačí zajistit jen přívod elektřiny. Barely na vodu jsou přenosné a je možné si je objednat s dovážkou přímo domů. Tento typ automatu nachází uplatnění i na zahradě či v rekreačních objektech. Kromě dvou předchozích je ve hře také výrobník sodovky. S ním si budete užívat svěží chuť perlivé vody.

svet-zeny.cz_w-system_cz_03

Formou pronájmu

Jestliže se pro automat na vodu rozhodnete, nemusíte ho hned kupovat. Společnost Watercooler System s.r.o. nabízí jejich výhodný pronájem včetně veškerého servisu. Dejte nechutné kohoutkové vodě jednou provždy sbohem a začněte si užívat svěží vodu díky automatu!

Related posts