Pojistěte si svůj domov!

Domov je pro většinu lidí velmi důležitý a šperkujeme si jej k dokonalosti. Je nám zde příjemně a obklopujeme se věcmi, které máme rádi. Mohou ale nastat nepříznivé okolnosti, které do naší domácnosti zasáhnou a poškodí ji. Kdo by chtěl přijít o věci, které tak pracně nastřádal? Přitom ale stačí tak málo… Vloupání, zkrat v rychlovarné konvici, prasklá hadice od pračky u sousedů atd. A nám pak zbudou jen oči pro pláč. Ano, věci jsou nahraditelné, zatímco zdraví a život ne. Nicméně kdo by neuvítal náhradu poškozených či ukradených věcí od pojišťovny? S pojištěním majetku a domácnosti můžete mít po starostech.

Jako bonus pojištění občanské odpovědnosti

Je zarážející, kolik lidí na pojištění domácnosti zapomíná. A ještě překvapivější je, kolik jich nemá sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě neboli „pojistku na blbost“. Nemusíte být přímo nešikové, ale něco se semele raz dva. Propálený koberec, svržená drahá váza, rozbité červené víno na drahé sedací soupravě… To jsou jen příklad toho, co se může stát na obyčejné návštěvě u známých.

nase-domy-cz_online_ergo_cz_01

A to nemluvíme o vytopených sousedech, rozbitém okně či škodě, kterou může způsobit váš čtyřnohý mazlíček. Většinou stačí chvíle nepozornosti nebo technická závada. Nechte si pojistit domácnost u společnosti ERGO a k pojištění Bezpečný domov získáte i pojištění občanské odpovědnosti. To už se vyplatí, ne?

nase-domy-cz_online_ergo_cz_02

Pojistěte věci i domácí mazlíčky

Představa, že můžete opustit domov, aniž byste si dělali neustálé starosti, je určitě lákavá. Nepředvídané události jsou vždy jako blesk z čistého nebe a přicházejí, když se nám to nejméně hodí. Ale ono se to vlastně nehodí nikdy. Příjemnou zprávou jistě je, že pojištění domácnosti ochrání i vaše zvířecí miláčky. Vztahuje se na cennosti, peníze, nábytek, jízdní kola, elektroniku… Zkrátka na vše, o co byste neradi přišli. A pojistka se vztahuje třeba i na situaci, kdy si zabouchnete dveře s klíči uvnitř a při vyslechnutí za cenu zákroku zámečníka se vám „protočí panenky“.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Related posts

Leave a Comment