Party pod širým nebem bez starostí

Plánujete oslavu narozenin nebo party pro více lidí? Přemýšlíte, že by se vám nemuselo zrovna vydařit počasí? Pořiďte si na takový večírek party stan. Berger stany jsou ideální volbou. Podle lokality volte Párty stany Praha nebo Party stany Brno, oba vám vyjdou vstříc v jakémkoli přání.

Jednorázová akce

Je vaše party jednorázová akce nebo se jedná o firemní večírek? Pro jednu občasnou akci se vyplatí zařídit pronájem párty stanu. Pro takové situace je ideální půjčovna párty stanů. Každý takový stan je z kvalitního materiálu, jedná se o nepromokavé textilie z polyesteru. Můžete volit v různých variantách provedení. Existují buď klasické bílé plné pláště nebo plachty s průhlednými okny či dělené plachty. Ty oceníte nejčastěji ve špatném počasí. Pro příležitosti promítání se volí zatmavěné střechy, naopak pro jiné příležitosti zkuste průhledné střechy. Pronájem párty stanů navíc nabízí zajištění postavení celého stanu.

Nejkrásnější den nastává

Prožít den „D“ pod širým nebem je úžasná představa. Pronajměte si svatební stan. Látkové podhledy, baldachýn a další doplňky oživí a zpříjemní atmosféru a celou svatbu zdomácní. Svatební stany jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které jsou nehořlavé. Opláštění je nepromokavé. Doplňky v podobě osvětlení, topení či nábytku celou situaci doladí.

Firemní večírky

Pro případ často pořádaných akcí se vyplatí si takový stan pořídit. Berger stany nabízí vlastní výrobu. Stany jsou kvalitní, nepromokavé a podobně jako při půjčení můžete vybírat různé varianty opláštění. Konstrukce je pevná a stabilní. Na pláště lze nechat udělat potisk v logu firmy. Podle toho, kde se akce bude konat, vybírejte i lokalitu pro půjčení stanů – půjčovna stanu Brno nebo pronájem párty stanů Praha.

Neváhejte a zjednodušte si práci při plánování a organizaci malé nebo velké akce pod širým nebem. Užijte si to!

Related posts

Leave a Comment