Ozdobte si svého mazlíčka

Australská společnost Red Dingo působí na trhu chovatelských potřeb již řadu let a díky své lásce ke čtyřnohým mazlíčkům se v očích veřejnosti stala velice oblíbenou. Jejím cílem je vyvinou takové produkty, jenž zajistí chlupatým společníkům bezpečí, kontrolu a dobrodružství. Společnost garantuje použití materiálů nejvyšší kvality, jedině totiž tak může nabídnout dlouhou životnost všech produktů, které budou provázet mazlíčky na cestě řadou dobrodružství.

Co by byl pes bez obojku

Každý správný pejsek si zaslouží obojek a protože to ví i australská společnost Red Dingo, nabízí jich celou řadu. Red Dingo obojky pro psy jsou vyrobené z kvalitního nylonu, který je, díky hustě tkanému okraji, odolný vůči jakémukoli oděru. Součástí každého obojku je našitá stuha s veselým vzorem, která je utkaná speciální technikou, jenž zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Společnost Red Dingo je povznesená nad fádnost a šeď všedních dnů a proto i obojky pro psy vynikají originalitou. Kromě nevšedních vzorů a přehršle barevných provedení je součástí obojků i plastová spona ve tvaru kosti, jenž bude zaručeně slušet každému pejskovi.

V nabídce australské společnosti se najde pro každého něco. To platí i pro horkokrevnější pejsky, kteří občas potřebují vymezit hranice. Stejně tak, jako pro každého páníčka, i pro Red Dingo je mimořádně důležité, aby bylo bezpečí pejska zachováno za každých okolností. Proto společnost vyvinula polostahovací obojky, které pejska přibrzdí, ale v žádném případě mu neublíží.

Tím výběr ovšem nekončí, svému pejskovi můžete pořídit řetízkový obojek, reflexní obojek i obojek světelný, záleží jen na vás a vkusu vašich mazlíčků.

Aby s námi mohli na procházky

K obojku logicky patří vodítko! V nabídce produktů Red Dingo jich naleznete spousty a díky barevným variacím nebude problém sladit je s obojkem. Vodítka pro psy disponují stejnou kvalitou materiálů jako obojky a jsou příjemné jak pro pejska, tak i pro vodiče. Délka vodítek je nastavitelná a je pouze na vás, jakou volnost svému pejskovi dáte. Na e-shopu www.mujmazlik.cz můžete zakoupit veškeré potřeby pro psy.

Což takhle vyjít si na procházku?

Related posts