O krok napřed

Příběh společnosti Step2 se začíná psát roku 1991 ve Streetboro v americkém státě Ohaio, kde jí založil Thomas G. Murdough. Od dob založení uběhlo již mnoho času a prvotních pět zaměstnanců se rozrostlo na více jak osm stovek. Vizí společnosti StepTwo je být o krok na před ve vývoji a výrobě tak, aby všechny hračky byly poutavé i naučné pro děti dnešního moderního světa. Většina produktů této značky je vyráběna inovativní metodou rotačního lití, jenž vzešla z nápadu Toma Murdougha.

Z hraček StepTwo si vybere každý

Společnost StepTwo nabízí široký sortiment hraček a zahradního nábytku pro děti od narození až do sedmi let věku a opravdu je z čeho vybírat. Houpačky, a houpadla, dětské kuchyňky, dětské hudební nástroje, dětské domečky, plastová pískoviště, skluzavky a prolézačky, odrážedla a vozítka pro děti.

Vozítka pro děti

Právě vozítka se těší veliké oblíbenosti nejen u dětí samotných, ale také u jejich rodičů. Není divu, vždyť na vozítkách si dítě užije tolik legrace, ať už je to batole nebo předškoláček. V nabídce naleznete několik modelů vozidel. Na delší cesty se bude výborně hodit vozík pro dva pasažéry, který navíc disponuje šikovnou stříškou, a tak výlet nezkazí ani menší přeháňka. Moderní sporťák také určitě nezůstane stát v koutě, jeho super nová karoserie dobude srdce všech holčiček i chlapečků a bezpečnostní prvky, jako je bezpečnostní pás a vodící rukojeť, zase okouzlí rodiče.

Pro větší děti, které udělaly první krůček k osamostatnění se, je vhodné odrážedlo, šlapací autíčko či traktůrek. Při jízdě na tomto šikovném vozítku děti posilují svalstvo celého tělíčka, zejména pak dolních končetin, zlepšují rovnováhu a prostorovou orientaci. Bez nadsázky by se dalo říci, že jsou vozítka nezbytnou součástí dětství a právě také díky nim dochází ke správnému rozvoji jemné i hrubé motoriky.

Related posts