Nevoní vám ten katalogový? Nechte si vyrobit nábytek na míru!

Zařizujete domácnost a po zhlédnutí nabídky ve všech možných katalozích začínáte propadat panice? Pokud vám sériová výroba nevyhovuje, obraťte se na někoho, kdo vám vyrobí nábytek na míru.

Můžete si to dovolit?

Zakázková výroba nábytku byla ještě relativně nedávno vnímána jako něco nestandardního. Spoustu lidí odrazovala obava z příliš vysokých cen. Ty jsou přitom přijatelné a leckdy i srovnatelné se sériovou výrobou. V praxi samozřejmě záleží na kvalitě a exkluzivitě použitých materiálů a speciálních požadavcích zákazníka. Tak či tak jde o způsob, jak svou domácnost odlišit a vytěžit maximum z dostupného prostoru. Pro handicapované osoby je často nábytek na míru jedinou schůdnou cestou.

Ačkoliv je moderní sériově vyráběný nábytek na vysoké úrovni, nabízí se množství důvodů, proč se zajímat o zakázkovou výrobu. V truhlářství vám vyrobí nábytek, který stoprocentně splní vaše požadavky ohledně tvaru, velikosti, barvy a další kritéria. V případě dílny s dobrým jménem se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu zpracování. Je téměř jisté, že nábytek na míru vydrží podstatně déle než katalogový.

Jak postupovat při výběru truhlářství?

Ať už jsou vaše důvody estetického, nebo praktického rázu, nezapomeňte se při hledání truhlářství podívat na reference. Každá solidní firma má na webu fotogalerii, díky které si mohou zákazníci o úrovni výroby udělat obrázek.

A jak vám zkušený truhlář pomůže? Šikovný řemeslník si poradí s výrobou jakéhokoliv nábytku. Jako dobrý příklad lze uvést truhlářství Marek Praha, které se zabývá výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, nábytku do dětského pokoje i do kanceláře či restaurace. Reference si můžete prohlédnout na www.truhlarstvi-marek.cz.

Related posts

Leave a Comment