Moderní terasy z WPC prken budou funkční i stylové

Víte, že povrch WPC terasy stačí po zimě opláchnout tlakovou vodou, nebo lehce okartáčovat rýžovým kartáčem či hrubším smetákem a máte hotovo? No schválně, myslíte si, že by vám nějaký jiný materiál než terasová prkna WPC poskytl takový komfort? Když k tomu přidáte dlouhodobou záruku a životnost terasového prkna WPC více než 50 let, určitě už máte jasno v tom, že když terasa, tak jedině WPC terasa. Po přečtení dalšího odstavce budete mít určitě jasno i v tom, jakou podlahovou krytinu použít do svého interiéru.

Vinylové podlahy jsou jednička

Když se řekne PVC (polyvinylchlorid), pamětníkům se vybaví podlahové krytiny panelových domů. Často až odpudivé dekory, hrající si na parkety či mramor. Ve skutečnosti od nich byly na hony vzdáleny. Punc nevkusu přidávaly široké svary zhruba každých 130 cm. Kam se tento materiál hrabe na dnešní vinylovou podlahu! Kromě úžasných dekorů naprosto dokonale imitující opotřebené nebo recyklované dřevo, kámen, dlažbu či korek, jsou vinylové podlahy Praha totálně odolné vůči oděru i vodě. Vinylové zámkové podlahy jsou navíc pružné a rozměrově stále. Plovoucí vinylové podlahy jsou pocitově teplé, nenáročné na údržbu a snadno se pokládají.

Kamenný koberec v dětském pokoji

Vy, kteří se nebráníte novinkám a módním záležitostem i v oblasti podlahových krytin, pravděpodobně s povděkem přijmete informaci o doposud méně známé podlahové krytině, kterou jsou kamenné koberce. Jsou použitelné do interiéru i exteriéru. Protože mají uzavřenou strukturu a nemají žádné spáry, velmi lehce se udržují. Podlahu z kamenných koberců Praha stačí vyluxovat a vytřít. Kamenné koberce Praha jsou také prosté nezávadného nonylfenolu. Je možno je tedy bez výčitek aplikovat do dětských pokojů i ložnic.

Pokud jde o extrémně namáhané prostory, nejlepší variantou jsou PVC podlahy zátěžové nebo zátěžové koberce. Rozdíl mezi PVC zátěžovým a kobercem zátěžovým spočívá především v jejich údržbě:

  • zatímco zátěžové PVC můžete jak luxovat, tak vytírat;
  • u zátěžového koberce akce se budete muset spolehnout při čištění zejména na luxování.

Related posts

Leave a Comment