Mobilní klimatizace umí chladit, topit i odvlhčovat

S blížícími se letními měsíci mnoho lidí uvažuje o koupi klimatizace. Věděli jste však, že klimatizace umí kromě ochlazování také topit nebo odvádět vzdušnou vlhkost? Velkým hitem jsou v současnosti moderní mobilní klimatizace, které jsou snadno přemístitelné a vhodné jak do domácností, tak i do kancelářských prostor.

Výhody mobilní klimatizace

Hlavní výhoda mobilní klimatizace se skrývá právě v její mobilitě. Pravděpodobně netrávíte čas zároveň v obývacím pokoji a v ložnici. Mobilní klimatizaci si tak přenesete tam, kde ji zrovna budete potřebovat. Stejně tak když chcete strávit víkend na chalupě, můžete si klimatizaci vzít sebou.

Kromě ochlazování na požadovanou teplotu klimatizace umí i topit a oceníte ji proto pro občasné přitopení v prostorech, které vytápíte například tuhými palivy a kde tedy zatopení vyžaduje mnoho práce. Zda vaše klimatizace bude mít všechny tři zmíněné funkce, to už záleží na konkrétním modelu, který si vyberete.

Mobilní klimatizace je velmi chytré zařízení, které je energeticky úsporné a navzdory tomu nabízí dostatečný výkon pro chlazení či vytápění. Je standardně vybavena přehledným displejem, na kterém můžete zkontrolovat její nastavení. Z funkcí je dobré mít ještě časovač a dálkové ovládání. Ke klimatizační jednotce se prodává montážní sada a svou klimatizaci si pak můžete i sami nainstalovat podle specifických představ.

Vyberte si kvalitní a dostatečně výkonnou klimatizaci

Kvalitní mobilní klimatizaci si můžete vybrat v internetovém obchodě ventilatory-shop.cz, kde v komfortu svého domova nakoupíte i online. Na všechny mobilní klimatizace se navíc vztahuje doprava zdarma. Vybírat můžete pod značkami Sencor, Sakura nebo Daitsu. Nabízejí prvotřídní produkty, které bez problémů slouží i více než desítku let. Pokud s vybraným zařízením nebudete spokojeni, máte možnost ho do 30 dní zdarma vrátit.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

Related posts