Madrace z kvalitní studené i paměťové pěny

Měníte stávající matraci nebo zařizujete nové bydlení a vybíráte si svou první? Poradíme vám, na co vše je dobré si dát při koupi madrace pozor. Současná nabídka výrobců a prodejců zahrnuje stovky produktů, v nichž může být těžké se zorientovat. Vyplatí se tak nastudovat články na internetu nebo se zeptat přímo v obchodě, kde zkušení pracovníci obvykle rádi pomohou.

Madrace ze studené pěny pro maximální komfort

Matraci můžete tedy vybírat podle celé řady aspektů. My určitě doporučujeme madraci ze studené pěny, která je dnes již považována za standard. Matrace má obvykle několik vrstev, které se zasluhují o komfortní spánek, a z každé strany může být jinak tvrdá. Doma ji pak stačí vyzkoušet a zvolit si stranu, která vám více vyhovuje. Kromě studených pěn madrace často obsahují i kokosové vlákno nebo třeba desku z lehčeného polyurethanu. Všechny materiály mají přispívat k většímu pohodlí a zajistit vám lepší spánek.

Mezi další faktory, které byste měli při koupi madrace zohlednit, určitě patří výška jádra (u matrací pro každodenní spánek je lepší volit jádro vyšší), nosnost nebo tvrdost. Matrace se prodávají jako středně měkké, středně tvrdé nebo tvrdé. Ze zdravotního hlediska je vhodnější spíše matrace tvrdší, protože tělu poskytne potřebnou oporu.

V obchodě Matrace Webstr si určitě vyberete

Kvalitní madrace naleznete v internetovém obchodě matrace-webstr.cz, kde můžete vybírat z desítek produktů. Obchod má navíc i kamennou provozovnu v Plzni, kterou doporučujeme navštívit tehdy, když si matraci chcete na vlastní kůži vyzkoušet.

Kromě matrací ve standardních rozměrech zde mají i matrace na míru. Ty oceníte tehdy, když vlastníte starší postel a sehnat pro ni kvalitní a pěknou matraci je dnes už problém. Nabízejí také speciální matrace pro děti a seniory. Spoustu produktů zde mají skladem a jsou tak schopni je okamžitě expedovat na vaši adresu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Related posts

Leave a Comment