Kuchyňské dřezy Franke

Dřezy do kuchyně Franke patří k tomu nejlepšímu, co se v daném segmentu v současné době nabízí. Jejich výrobce se může pochlubit více než stoletou tradicí. Ta začala roku 1911 v Rorschachu, kde byla založena klempířská dílna. Předválečné období bylo spojeno s nedostatkem materiálů. Po válce však firma využila situaci a začala své výrobky dodávat do renovovaných bytů, domů a nově postavených budov. V šedesátých letech následuje velká expanze. Vzniká 13 nových dceřiných a dvě licenční společnosti. V současné době patří se 70 pobočkami a 11 000 zaměstnanci k jednomu z nejvýznamnějších výrobců kuchyňského vybavení. 

Kde koupit dřezy Franke

Jednu z nejširších nabídek výrobků firmy Franke (granitové a nerezové dřezy, dřezové baterie, odpadkové koše, odsavače par) najdeme na internetových stránkách www.eshop-franke.cz. Tento autorizovaný prodejce působí na českém trhu více než 14 let. Kromě prodeje poskytuje také bezproblémový servis a záruku až 10 let. Zboží je dopravováno předními firmami působící v kurýrních službách – PPD, DPD či Toptrans. Možný je rovněž osobní odběr na adrese kamenné prodejny Bohdanečská 192 v Pardubicích nebo na některém z více než dvacítky odběrných míst v České republice.

Značka Franke nejsou jen nerezové dřezy

Kuchyňské dřezy Franke jsou kvalitní výrobky nejen z nerezu, ale jsou vyráběny také z granitu a tectonitu. Firma dále vyrábí různé doplňky- dávkovače saponátů,přípravné desky, koše na nádobí nebo misky do dřezů.

Related posts