Krbové vložky s výměníkem vám ušetří peníze za energie

Máte v plánu pořízení krbu? Milujete okouzlující praskot a vůni dřeva? Chcete vaší peněžence měsíčně ušetřit nemalé peníze? V tom případě jsou pro vás krbové vložky s výměníkem na teplou vodu, tím správným řešením. Díky tomuto skvělému pomocníkovi, rychle a snadno rozvedete teplo do jakýchkoliv místností v bytě. Krbová vložka může být lehce propojena s jakýmkoliv topným systémem v bytě. Je jedno zda se bude jednat o akumulační nádrž, bojler, podlahové vytápění či topení. Z našeho sortimentu pestrých a velmi designových krbů, si jistě vyberete ten správný pro vás a vaši rodinu.

Krbové vložky s výměníkem různých designů

Naše krbové vložky s výměníkem jsou velmi moderním řešením každé domácnosti. Vybírat můžete hned z několika druhů prosklení. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost rovnému, rohovému či průhledovému prosklení. Různé velikosti jsou v tomto případě samozřejmostí, tudíž se nemusíte obávat, že vám krbová vložka s výměníkem nebude pasovat do vašeho interiéru. Naše moderní krby, dodají šmrnc jakémukoliv designu. Je jedno, zda dáváte přednost moderně či dobovým krbům. Naše krby nabídnou každému něco. Pokud si ovšem nebudete jisti svým výběrem správného krbu, využijte i naší bezplatné 3D vizualizace, která vám lépe nastíní finální podobu krbu v daném interiéru. Navíc vždy můžete poprosit o radu i náš odborný servis.

Jaké parametry jsou při výběru podstatné?

Při výběru krbové vložky s výměníkem, musíte brát v potaz zejména parametry vašeho komínu, velikost místa pro krb, tepelný výkon, design a v neposlední řadě i technické parametry domu. Naše krby je možné umístit jak do standardních domů, dřevostaveb, tak i do pasivních či nízkoenergetických domů. Zákazníkům se vždy doporučuje zohlednit parametry pro možnost pořízení krbu, již při samotné projekci dané stavby. Poté již zdaleka nic nebude bránit tomu, aby váš obývací pokoj či kuchyň oživil tento monumentální skvost, jenž se nazývá krbem.

Related posts

One Thought to “Krbové vložky s výměníkem vám ušetří peníze za energie”

  1. Funda

    Když už jsme u toho, jakou krbovou vložku ze zde nabízených: https://www.levnekrby.cz/krbove-vlozky/ byste doporučili?? protože absolutně vůbec v tom nevyznám…