Keramické dřezy jsou trendem současnosti

Keramické dřezy jsou dnes velkým trendem. Svou oblíbenost si získaly zejména pro své vlastnosti

Keramické dřezy jsou vyráběny z kvalitní vypalované keramiky, díky čemuž jsou odolné vůči vysokým teplotám. Keramika se vypaluje při teplotách nad 1 200 °C, takže se rozhodně nemusíte bát poškození dřezu v případě, že do něj vylijete vařící vodu z konvice, či do dřezu odložíte rozpálenou pánev. Imunní jsou taktéž vůči chemickým činidlům a agresivním saponátům.

Jelikož jsou keramické kuchyňské dřezy vyrobeny z jednolitého kusu beze spár, jejich údržba je mimořádně snadná. Materiál není nasákavý a je odolný vůči skvrnám i oděru.

Možná si pokládáte otázku, zda se keramický dřez nerozbije v případě, že vám spadne do dřezu kus těžkého nádobí. Nemusíte se bát. Materiál je masivní a tuhý, odolný proti nárazu.

Výhodou je také stálost barev, které se nemění a neblednou, protože neobsahují žádnou složku z umělé hmoty. Pokud si pořídíte keramický dřez v bílé barvě, zůstane i po letech pravidelného užívání stále bílý.

kuchynsky-drez-

Keramické dřezy a jejich tvar

Jako u granitových dřezů je možné vybírat z mnoha různých tvarů.

Keramické jednodřezy se hodí do malých kuchyní, nebo pokud máte myčku, a dřez prakticky nepoužíváte. Jednodřezy jsou často umísťovány do kancelářských kuchyní.

Dvoudřezy jsou snad nejpraktičtější. Při umývání většího množství nádobí, nebo při loupání brambor je určitě oceníte.

Rohové keramické dřezy představují něco originálního, a zároveň praktického. Jak už název napovídá, umisťují se do rohů kuchyňských linek. Keramický rohový dřez je úsporným řešením nedostatku pracovního místa v kuchyni.

Dají se sehnat také keramické dřezy s odkapem, dřezy s vaničkou, či kombinované s odkapem i vaničkou.

Keramické dřezy jsou tou správnou volbou

Rozhodli jste se pro keramický dřez? Není se čemu divit. Keramika je také velmi příjemná na dotyk, a navíc je opravdu krásná. Zákazníci si keramické kuchyňské dřezy chválí.

Pokud toužíte po změně ve vaší kuchyni, pak věřte, že keramický dřez vás neomrzí ani po létech jeho užívání.  Keramické dřezy jsou velmi elegantní. Výborně zapadnou jak do moderní, tak do rustikální kuchyně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

 

 

Related posts

Leave a Comment