Jak bydlet v podkroví?

Podkrovní byt je moderní a stylový. Kdo by v něm nechtěl bydlet. Originálně řešený prostor, který není na renovaci nijak finančně náročný. Disponuje i váš rodinný dům či obytný byt půdou, ve které se jen skladuje harampádí a nepotřebné věci? Chcete i vy získat místnosti navíc a zároveň bydlet chytře a stylově? S půdní vestavbou je to jednoduché!

Půda k bydlení

Půdní vestavba má jistý nádech romantiky, jedinečnosti. Je to často prostor nekonvenční, otevřený a díky oknům také osvětlený denním světlem. Vždycky jste toužili po interiéru, který každý nemá? Máte rádi otevřené prostory? Samotná vestavba a následné vybavování bytu dává prostor kreativitě.

Ne vždy se podaří mít velký prostor a i když máte dům, často hledáte nějaké to místo, kde budete mít soukromí a svůj prostor. S půdními vestavbami neuděláte chybu. Jde o klasiku, která přinese nový prostor pro bydlení. Vytvoří se nové patro, které můžete použít pro svou domácí pracovnu, pokoj pro hosty, pro větší děti a podobně.

Levnější než přístavba

Plánujete zvětšit svůj dům a přijde vám přístavba jako nejlepší řešení? S půdní vestavbou ušetříte. Je-li půdní krov a střešní plášť v dobrém stavu, pak vám u této možnosti odpadá řešení základové konstrukce nebo nosné obvodové zdi. Všechno máte již hotovo a soustředíte se na jiné věci. A nový prostor je na světě!

S pomocí dnešních moderních technologií přestavba není nijak složitá. Jen je potřeba zjistit, zda je právě vaše půda pro tuto rekonstrukci vhodná. Chcete-li změnit svou půdu na půdní vestavbu pak jedině s odborníkem. Předejdete všem možným komplikacím a neodborným zacházením, které by vás mohlo v důsledku stát peníze navíc. Ateliér Ultra splňuje všechny požadavky, protože vychází vstříc klientovi,  architekti z ateliéru mají originální nápady a vdechnou vaší staré půdě nový život.

Related posts

Leave a Comment