Informace o úvěrech hledejte pomocí webových nástrojů

Současná „internetová doba“ nám poskytuje mnoho možností, jak vyřešit celou řadu záležitostí. Odpadá pracné získávání informací pomocí známých nebo obcházení poboček různých úřadů nebo provozoven. Takovou možnost můžete využít i v případě, že se rozhodnete požádat o hypotéku nebo jiný druh úvěru. 

  • Na internetu jsou různé webové nástroje, které vás navedou na tu správnou cestu. 
  • Při hledání vhodné hypotéky můžete využít například webový nástroj, kterým je hypoteční kalkulačka Finanční Patron
  • Ta vám zobrazí nabídky podle toho, která je pro vás nejvýhodnější a na kterou zaručeně dosáhnete. 

Problém může nastat, pokud máte záznam v registru dlužníků. V tom případě se totiž stáváte pro banku nebonitním klientem a zavře před vámi dveře. 

Hypotéka není dosažitelná? Hledejte jiné řešení

Další možností, která se vám nabízí, je půjčka bez registru Lundea od některého nebankovního poskytovatele. Ti ale většinou nabízejí nižší finanční částky a také vyšší úrokové sazby. 

  • Nenechte se ale mýlit názvem tohoto produktu. 
  • Nebankovní půjčka bez registru v podstatě neexistuje. 

Každý poskytovatel úvěru je ze zákona povinen prověřit si svého klienta. Jen se v tomto případě jedná o větší toleranci. 

Zpětný odkup nemovitosti

Jestliže potřebujete vyšší finanční hotovost a máte k dispozici nějakou nemovitost, pak máte vyhráno. Není to tak dlouho, co se objevila možnost, kterou je zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť. Je to daleko výhodnější nežli klasická zástava. Při zpětném odkupu získáte mnohem vyšší finanční částku z tržní ceny nemovitosti a také to nenese takové riziko. 

  • Při zpětném odkupu, kterému se také někdy říká zpětný leasing, odprodáte svou nemovitost firmě, která vám zaručí předkupní právo po celou dobu trvání smlouvy. 
  • Navíc zůstáváte jeho nájemcem se stejnými povinnostmi a právy, jaké jsou u klasických pronájmů. 

Toto řešení může být výhodné i pro toho, pro koho je půjčka pro živnostníky VistaCredit nedostupná. 

Related posts

Leave a Comment