Ekonomicky dostupné teplo, to jsou dřevěné pelety!

Teplo domova oceníme zejména v zimním a chladném období roku. Jelikož se však náklady na vytápění domů i bytů prudce zvyšují, je třeba myslet i na domácí rozpočet a volit co nejekonomičtější způsoby vytápění. A pokud máte doma krbová kamna nebo kotel, jsou dřevěné pelety naprosto ideální volbou, který Vám umožní náklady co nejvíce minimalizovat.

Jednu z nejlepším produktových nabídek má společnost OPTIMTOP, která dřevěné pelety nabízí. Jejich granulová podoba je mezi lidmi opravdu velmi oblíbená, vyzkoušejte je i Vy a rychle zjistíte, že dřevěnému i černému uhlí již dávno odzvonilo!

Jaké vlastnosti mají pelety?

Jsou to lisované dřevěné piliny, které ve formě pelet získávají ideální vlastnosti ekologického paliva. Jsou velmi skladné, a pokud s nimi navíc šetrně zacházíte, neudělají doma nepořádek. A toto jsou jejich největší přednosti:

– obsahují minimum vody

– díky lisování mají malý objem

– jsou vysoce výhřevné

– mají velkou energetickou účinnost

Další velkou výhodou je možnost aplikovat pelety do automatických kotlů, což v praxi znamená, že se o přikládání nemusíte starat i několik následujících dnů. Získáte tak maximálně komfortní vytápění, které je šetrné k životnímu prostředí a za celou topnou sezónu ušetříte opravdu mnoho peněz.

OPTIMTOP a jejich pelety

Kromě prodeje vysoce ekologického paliva Vám ve společnosti OPTIMTOP nabídnou i odborné poradenství při volbě produkt, aby byla užitná hodnota pro vás co nejvyšší. Kvalitní topná směs je vyrobena ze smrkového dřeva, pelety tak mají výbornou hořlavost.

Pokud si objednáte alespoň jednu paletu dřevěných pelet, společnost Vám garantuje dopravu zcela zdarma. Spojte tak příjemné a ekologické teplo s nízkými náklady a zásobte se včas. Jestliže si pelety objednáte v dostatečném předstihu před zimní sezónou, můžete získat velmi výhodnou nabídku.

Related posts