Dubová schodnice, a proč si vybrat právě ji?

Kromě bukové schodnice, se můžete rozhodnout také pro dubovou schodnici, která je na trhu také velmi oblíbená a člověk si z ní může nechat vyrobit skvělé doplňky, které skutečně stojí za to, a které váš domov rozzáří a provoní dřevem, tak jak ještě doposud nic jiného. Dubové dřevo má, stejně jako dřevo bukové, také svoje vlastnosti, a ještě dříve, než se rozhodnete pro tento materiál, je třeba o něm a o jeho vlastnostech určitě něco vědět. Hlavními vlastnostmi bukových schodnic jsou tvrdost a odolnost proti mechanické, i silné a časté, zátěži. Proto určitě z bukové schodnice vyrobíte jak kvalitní kus nábytku, tak samozřejmě i podlahu, anebo dokonce i schodišťový stupeň dřevěný. Záleží jen na vás, čím zrovna potřebujete svůj domov vyladit a co vám doma schází.

Schodišťové stupně dřevěné a k čemu přesně slouží?

Velmi zajímavou oblastí jsou schodišťové stupně dřevěné, které skutečně můžete v pohodě vyzkoušet a využít i vy. Jakmile jednou vyzkoušíte, tak pro vás už schodišťový stupeň dřevěný, anebo schodišťový stupeň buk určitě nebudou žádnou překážkou. Dřevěné schodnice od dodavatele, který se představuje na internetovém portál drevo-shop.cz, jsou vyrobeny buď z bukového dřeva, anebo ze dřeva dubového. Odtud jejich názvy bukové schodnice a dubové schodnice. Schodnice jako taková je vysoká 4 cm, je pečlivě opracovaná a ofrézovaná, takže vy, jako zákazník, můžete ihned přejít k dalšímu kroku, a tím je lakování.

Individuální úprava schodnic

Samozřejmě i zde platí náš zákazník, náš pán, takže se určitě nemusíte bát toho, že byste se s dodavatelem drevo.shop.cz nedomluvili. Bukové schodnice právě pro vás mohou být individuálně upravené a opracované dle vašeho přání, takže rozměry určitě nejsou striktně dané. Na výběr je i více dřevěných schodnic v barevném provedení, a to bílé, pařené, anebo třeba i rustikální, záleží jen na vás, které zbarvení se vám zrovna hodí.

Related posts

Leave a Comment