Darujte zážitek – let balonem je skvělá volba

Zážitky jsou pro většinu lidí nejlepšími dárky. Udělají radost nejen při obdarování, ale také při jejich prožívání. A k těm nejoblíbenějším patří let balonem, jelikož jej může absolvovat téměř každý bez ohledu na věk. Nevyžaduje žádnou speciální schopnost ani fyzickou zdatnost. I ti, kteří se bojí létání, většinou svůj strach překonají a let balonem si náležitě vychutnají.

Jedinečný romantický pohled z výšky na svět

Let balonem je nádherný a romantický. Kdo nikdy nezatoužil prohlédnout si krajinu z ptačí perspektivy? Ano, mnoho lidí už letělo nebo pravidelně letadlem, ale balon poskytuje možnost kochat se do sytosti díky pomalému letu a tomu, že jsme vlastně během letu venku, nikoliv zavřeni v letadle. Navíc, balon je tichý dopravní prostředek s jedinečným kouzlem. Toužíte vidět z výšky kraj, kde bydlíte nebo místo, jež máte rádi? Let balonem se většinou pořádá nad atraktivními lokalitami. Proletět se nad Karlštejnem, Českým rájem nebo Pálavou? To je přece splněný sen!

 

Proč neletět třeba hned zrána?

Vystoupejte k oblakům a nechte se tiše unášet nad krajinou. Let balonem můžete objednat sami pro sebe nebo jej darovat. Dárkový poukaz určitě překvapí a udělá velkou radost. Termín pro let jde individuálně domluvit a u společnosti ebalon.cz má zakoupená letenka platnost až jeden rok. Zároveň rozhodně není nutné letět v létě. Za příznivých povětrnostních podmínek a hezkého počasí se létá po celý rok. A vůbec nejzajímavější to bývá ráno, což je zároveň denní doba s nejnižší cenou, jelikož většina lidí si let objedná na odpoledne. Možná by vás ani nenapadlo letět ráno, lze to ale jen a jen doporučit.

Lety i pro větší skupinky lidí

V koši horkovzdušného balonu se octnete ve zcela jiném světě. Vznesete se nad pozemské starosti a vaši mysl zaměstná pouze úžasný pohled na svět pod vámi. Let balonem pro jednotlivce, dvojici, rodinu i větší skupinu lidí není žádný problém. Balon od společnosti ebalon.cz patří k těm nejbezpečnějším modelům a zároveň má dostatečnou kapacitu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz

 

 

Related posts

Leave a Comment