Chcete se cítit při snídani jako Brit? Pak si vyberte nádobí a prostírání z Anglie

Anglická snídaně, to jsou dokonalé ingredience a chutě. Je uzpůsobena tak, aby dodala energii na celý den. Britové považují snídani za naprostý základ jídelníčku. Řádně se nasnídají, oběd odbydou rychlým jídlem a zpravidla také řádně povečeří. I vy se můžete cítit při snídani jako pravý Brit. Pořiďte si korkové prostírání a příbory s klasickým anglickým dekorem.

Prostírání z Anglie
Korkové prostírání z Anglie

Korkové prostírání a příbory pro dokonalé stolování

Nezbytnou součástí britské snídaně jsou červené fazole, vejce, párek, slanina, ovesná kaše, houby a rajčata a dokonalé tousty. Snídani podávejte na talířích, které uložíte na korkové prostírání. To je vyrobeno z korkové desky, ozdobeno vybraným obrázkem a opatřeno ochrannou fólií.

Ke snídani potřebujete i příbory. Ty jsou vyrobeny z nerezavějící oceli prvotřídní kvality. Pořídit si můžete kávové lžičky, vidličky na moučník, lžičky na čaj, moučník i espresso, polévkové lžíce a další.

Součástí snídaně nejsou jen tousty a ovesná kaše. Důležité jsou i nápoje. Mezi oblíbené patří již tradičně čaj, který můžete umístit třeba do měděné konvičky se sítkem, která je uzpůsobena na výrobu toho nejlepšího čaje.

Anglický čaj s mlékem

Na snídani i během dne si Britové pochutnají na čaji s mlékem. Buďte jako oni a vyzkoušejte ho. Můžete jej podávat ve skleničkách vyrobených v Anglii. Příprava čaje s mlékem je umění. Konvici důkladně prohřejte, používejte měkkou vodu. Čaj nechte louhovat po dobu tří minut. Do šálku nalejte čaj a poté jej dolijte mlékem. Můžete přidat cukr, stévii či jiné sladidlo. Aby jste dosáhli stejné chutě čaje, museli by jste být pravým Angličanem. S tím pravým nádobím na podávání snídaně se tak budete rozhodně cítit.

 

Related posts