Bytový textil zútulní váš příbytek

Uvažujete nad koupí nového textilu do své domácnosti? Záclony, závěsy nebo látkové ubrusy rozhodně nejsou přežitkem. Současný bytový textil se vyrábí z velmi kvalitních materiálů, které stoprocentně splní vaše specifická přání a požadavky. Do širokého sortimentu také patří ručníky, osušky, utěrky, prostírání nebo třeba ložní prádlo. Vsaďte na moderní provedení a vysokou kvalitu použitých materiálů.

Jak vybírat bytový textil

Slaďte bytový textil s barvou stěn, podlahy, s nábytkem a s dalšími doplňky ve svém interiéru. Vybírejte opravdu pečlivě, protože na kvalitě provedení a použitých materiálů záleží. Můžete volit jednoduchý jednobarevný i výraznější bytový textil. Záleží jen na vás, jakých efektů ve své domácnosti chcete dosáhnout.

Vždy si dobře přečtěte, z jakého materiálu je textil vyroben a jaké má rozměry. Za příznivou cenu pořídíte kvalitní bytový textil i online. Nemusíte se tak omezovat nabídkou kamenných obchodů, protože e-shop waldes.cz má pro své zákazníky připraven mnohem širší sortiment velmi kvalitních produktů. Vše si navíc vyberete online a balíček si necháte doručit na svou adresu. Zaplatíte předem kartou či převodem na účet, nebo vám zboží zašlou na dobírku.

I kvalitní bytový textil vyžaduje péči

Pokud chcete, aby vám textil dlouho vydržel jako nový, musíte se o něj dobře starat. Záleží samozřejmě i na jeho kvalitě, která rovněž vypovídá o životnosti.

Ubrusy, utěrky a ručníky pravidelně perte na 40 až 60 °C (dle doporučení výrobce), záclony perte pouze ve speciálním pracím sáčku, který zabrání jejich poškození o buben pračky. Nepoužívejte agresivní prací prášky ani bělící prostředky. Po vyprání nechte buď volně uschnout na sušáku, nebo vložte do sušičky (opět podle pokynů výrobce).

V internetovém obchodě waldes.cz na vás čekají desítky kvalitních produktů. Kromě nabídky bytového textilu zde naleznete také sortiment kusového či metrového textilu nebo originálního kojeneckého oblečení a dalšího zboží.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Related posts