V boji s alergií pomůže čistička vzduchu

Žijeme v době plné nečistot. Prach, pyl, smog… to všechno obtěžuje náš organismus a způsobuje problémy nejen osobám s respiračním, tedy dýchacím onemocněním, ale také alergiky. Čistička vzduchu je schopná vás veškerých těchto starostí velmi účinně zbavit.

Jak to vypadá a funguje?

Když se na čističku vzduchu podíváte, pravděpodobně byste ji charakterizovali jako sloupek protkaný nesčetným množstvím dírek. Většinou nahoře je umístěn ovládací panel, kde nastavíte intenzitu čištění, a pokud si pořídíte čističku vzduchu s ionizátorem, tak i míru tvorby iontů. Většinou jen uvidíte v několika barevných provedení, výrobce se vždy snaží o design, jenž zapadne do jakéhokoli interiéru.

 

Čističky vzduchu fungují na principu statické elektřiny, která, jak velmi dobře víme, umí být silně přitažlivá. Jistě znáte ten prastarý trik s nafukovacím balonkem, ne který se bez problému nalepí vlasy i chlupy, pokud jím o ně chvíli třeme. S čističkou je to naprosto stejné. Částečky, jako jsou prach, pyl, ale i např. cigaretový kouř, chemikálie, viry, bakterie, plísně a částečně dokonce i radioaktivní částice, jsou velmi lehké. Čistička zajistí, aby vzduch proudil skrz ni a v místnosti cirkuloval. Nečistoty se pak zachytávají na statickou elektřinou nabitých elektrodách.

Ionic-CARE Triton X6

Ionic-CARE Triton X6 je v současnosti nejoblíbenější čistička vzduchu s ionizátorem, jež je na českém trhu k dostání. Její účinnost vyšplhala až na neuvěřitelných 96%! To ovšem není zdaleka jediný důvod.

Proč zrovna Ionic-CARE Triton X6:

  • Spolehlivost – při správné údržbě vás zbaví drtivé většiny nečistot v ovzduší.
  • Snadná údržba – velice jednoduše jej vyčistíte, stačí jen jednou za čas vytáhnout filtr a otřít vlhkým hadrem nebo umýt pod vodou. Nezapomeňte jej však nechat pečlivě vyschnout.
  • Dostupná cena – samotný přístroj není příliš drahý a díky nízké spotřebě vás nezruinuje ani provoz této čističky vzduchu.
  • Ionizátor – zkvalitňuje vzduch.
  • Šetrnost – je vhodný i pro alergiky.
  • Tichost – přístroj nevydává žádné zvuky, bez problému jej můžete pustit na noc.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

Related posts