Bytové a zahradní dekorace, které mají šmrnc

Bytové doplňky dotvářejí interiér a doladí byt v útulný celek. Jedná se o ozdobné věci vyjma nábytku, některé slouží pouze jako ozdoba, další mohou mít i svou praktickou funkci. Vkusné dekorace se dají vybrat, ať už preferujeme styl minimalistický, nebo dáme přednost tomu rustikálnímu. Hitem je Provence styl s levandulí, patinovaným nábytkem, textiliemi, dřevem, kovem a světlými barvami. V tomto stylu seženeme třeba i koupelnové doplňky.

Dekorace do koupelny
Dekorace do koupelny

Změny bez velkých a nákladných zásahů

Dekorace dokážou poměrně zásadně zútulnit interiér bez velkých investic a stavebních zásahů. Zkrášlování domácnosti si užijme, je to hra, která nikdy neomrzí, stačí mít dostatek fantazie a nebát se změn. Zůstat nemusí pouze u interiéru, Krásné zahradní dekorace promění zahradu v atraktivní místo plné překvapení, kam se budete rádi vracet a provádět zde návštěvy. Co byste řekli roztomilým fontánkám, pítkům pro ptáky, závěsným květináčům, teploměrům, zajímavému osvětlení, stylovým lavičkám a dalším drobnostem?

S textiliemi se dá kouzlit

Ke kouzlení se vzhledem interiéru mnohdy postačí bytový textil a jeho obměny. Povlečení, potahy, polštářky, závěsy, záclony, ubrusy, to vše dokáže zásadně během roku i podle naší nálady změnit celkové ladění bytu, dodat nám dobrou náladu a přizpůsobit se momentální situaci. Na Vánoce budeme volit jiné barvy, než v létě, navíc nejde o nákladné položky v rodinném rozpočtu, takže se můžeme směle vyřádit.

Dekorace do bytu
Dekorace do bytu

Tipy na nákupy dekorací a dárků

Kde nakupovat, by nás to nezruinovalo, neupadli jsme v zajetí kýčů a neměli to samé, co všichni okolo nás? Zkuste e-shop velkykosik.cz s atraktivní nabídkou zboží a dekorací převážně z Německa. Obrovský výběr vás uchvátí a většina zboží se hodí i jako originální dárek pro někoho blízkého. Ať už jste pozváni na oslavu narozenin, k vánočnímu stromečku nebo na kolaudaci bytu, budete mít vždy co přinést.

 

Related posts

Leave a Comment