2 skvělé tipy na prodej rodinných domů v Praze

Hledáte nové bydlení v Praze a máte zájem o rodinný dům? Pak by vás měla zajímat aktuální nabídka od známého developera FINEP, který se výstavbou nových bytů a domů zabývá již přes 20 let. Zakládá si na vysoké kvalitě, atraktivním vzhledu a nadstandardním vybavení. Architektura staveb jde ruku v ruce s aktuálními trendy a zároveň je natolik nadčasová, že neomrzí ani po letech. Mimo to ušetříte nemalou částku (nebudete platit poplatky za zprostředkování realitce), získáte záruku na 3 roky a možnost bezplatného finančního poradenství. Jak tedy současná nabídka vypadá?

Rodinné domy Štěrboholy – Malý háj

Prodej domů v Praze navazuje na starší zástavbu Štěrbohol a klidnou lokalitu Dolních Měcholup. Jedná se o řadové domky ve vysokém standardu a v široké škále dispozic 5+kk. Okolí je jako stvořené pro relaxaci i aktivní trávení volného času. V bezprostřední blízkosti se nachází nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou, nová cyklostezka a inline dráha, ale také golfový areál Golf Hostivař. Krásná příroda přímo vybízí k procházkám (např. do blízkého přírodního parku Hrušov) i k běhání či rybaření. Navzdory místu až vesnického charakteru je občanská vybavenost na vysoké úrovni a dopravní dostupnost do centra dostatečně kvalitní.

Rodinné domy Britská čtvrť ve Stodůlkách

Britská čtvrť patří mezi nejznámější developerské projekty v Praze. Nabízí výbornou dopravní dostupnost a neustále se rozvíjející služby, díky kterým je život v Západním městě rok od roku kvalitnější. V mimořádně atraktivní lokalitě nechybí odpočinkové zóny a možnost vycházek do okolní přírody

Mimořádně úspěšný projekt vzniká již od roku 2007 a nyní si přijdou na své také zájemci o rodinné domy s dispozicemi 5+kk. Z architektonického hlediska jsou řešeny s důrazem na moderní vzhled a praktické využití prostoru.

Chcete se o nových rodinných domech od FINEPu dozvědět více? Informace a vizualizace najdete na www.finep.cz.

 

Related posts

Leave a Comment