Zamlžovací systémy

Léto a parné dny se dají prožít i příjemně s komfortním řešením ochlazování a osvěžování ovzduší pomocí stabilní instalace systému vodní mlhy. Vodní mlha je vytvářena tryskami atomizací vody pod tlakem 70 Bar.

Rozprašování kapiček vody vytváří efektivní clonu proti hmyzu, eliminuje prachové a pylové částice rozptýlené ve vzduchu, zamezuje šíření kouře z cigaret. Pro ještě účinnější rozptýlení vodní mlhy v prostoru může být její distribuce podpořena ventilátory. Zařízení mohou být navíc vybavena  řídicí jednotkou s cyklickým časovačem. Automatické snižování tlaku systému po ukončení každého pracovního cyklu zamezí tvorbě velkých kapek vody na rozprašovacích tryskách. Trysky jsou vybaveny systémem ANTI-DRIP zamezujícím prskání vody po snížení tlaku, čímž se zajistí 100% odpaření vody a ochlazení a zvlhčení okolního prostředí.

Zamlžovací systémy jsou nenáročné na provoz, a proto je návratnost investice velmi rychlá a je maximálně šetrná k životnímu prostředí.

Oceníte jej na sluncem rozpálených balkonech, terasách, předzahrádkách restaurací a dokonce i na koncertech, kde vám dopřeje skvělé osvěžení.

Zamlžovací systémy
Zamlžovací systémy

Zamlžovací systémy pro vaši zahradní párty

Zamlžování je efektivní v nejrůznějších oborech průmyslu, a také v zemědělství. Nabídka společnosti Infocom s.r.o. zahrnuje zařízení pro domácnosti i firmy.  Kromě zamlžovacích systémů jsou k dispozici zavlažovací systémy a bazénové technologie a příslušenství. Užijte si léto díky nám bez starostí  a s příjemným osvěžením. Na vašem pozemku se bude skvěle vyjímat nadzemní bazén nebo bazén zapuštěný do země.

Zamlžovací zařízení najdou široké uplatnění

Tyto systémy zamlžování i další výrobky dodávané společností Infocom, s.r.o.  využívají nejmodernějších technologií renomovaných Evropských výrobců zaručující vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Zamlžovací zařízení najdou široké uplatnění v domácnostech, firmách, soukromých i veřejných zábavních parcích, na veřejných promenádách, a též v oblasti zemědělství pro rostlinnou a živočišnou výrobu.

Osvěžte sebe, rodinu i přátele a hosty v horkých letních dnech, objednejte si zamlžovací systém a prožijte perfektní prázdniny.

Related posts

Leave a Comment