Vánoce klepou na dveře

Vánoční svátky jsou nejkrásnějšími svátky v roce, které slaví křesťané na celém světě. Z důvodu oslav na konci kalendářního roku (dle Gregoriánského kalendáře) si tento svátek osvojili i ateisté a méně věřící lidé. Oslavu těchto kouzelných svátků si nedokážeme představit bez vánočního stromečku, který se již zdobí na území České republiky od 40. let 19. století. Na konci 20. století se začaly nahrazovat živé stromečky umělými, které se na počátku 21. století již trvale zabydlely v českých domácnostech i firmách. Nevoní, ale svůj účel maximálně splní.

Vánoce? Hlavně ten stromeček

Pozastavení se nad vánočním stromečkem, bez kterého se nikdo, až na pár výjimek, neobejde. Máte dilema, zda letos pořídit živý či umělý vánoční stromeček? Každá rodina má vždy svůj nádherný stromeček, krásně nazdobený, na který jsou všichni pyšní. Zářící očka dětí při rozsvícení svíček dojmou maminku i tatínka. Není nad to pozorovat ratolesti při vrhání se pod stromeček pro své dárky od Ježíška. Stromeček je základ a nezáleží na tom, zda je živý či umělý. K dětem je umělý vánoční stromeček dokonce praktičtější. Nepopíchá je, a když ze stromečku budou trhat cukroví z vánoční kolekce, nebude z něj opadávat jehličí. Vánoční stromeček z plastu je velmi praktické řešení i pro rodiče. Stačí jej vždy před svátky vybalit, složit a případně tedy zapnout do elektrické sítě. Nemusí pro něj každý rok nikam chodit, jen jednoduše složit a schovat na příští rok. Stručně a jasně, umělý vánoční stromeček nevadne, nepadá z něj jehličí a zanechá nezanedbatelný ekologický pohled, že není nutné pokácení živého stromu.

Umělé jedle, borovice, smrky

Umělé vánoční stromky se stojanem vypadají jako živé, v různých velikostech. Cena umělého stromečku je v závislosti na druhu a velikosti přibližně stejná anebo o málo vyšší než u stromku přírodního. Tato investice je ale konečná a neopakuje se každý rok. Stromečky splňují veškeré bezpečnostní normy platné v ČR a EU. Objednávat můžete online na umelystromecek.cz. Garance dodání do dvou dnů je samozřejmostí. Pak je už jen na vás výzdoba v podobě barevných ozdob a blikajících řetězů. Není nad to si v poklidu v kruhu rodinném užívat čas voňavých Vánoc. Vánoční stromeček, vánoční cukroví, libá vůně skořice, vanilky a hlavně klid a pohoda.

jedle-prirodni-220-cm

Related posts