Úsporné, komfortní a funkční bydlení v dřevostavbách

V současné době jsou velice skloňovaným tématem nízkoenergetické dřevostavby, které v České republice zažívají nevídaný boom. Podle společnosti Ovelos dřevostavby a.s., která se specializuje na realizaci nízkoenergetických rodinných domů, se stanou dřevostavby předním hráčem na trhu. V následujících řádcích vám prozradíme, proč stále více zájemců o vlastní bydlení vkládá důvěru do dřevěné alternativy.

Při shánění moderního bydlení hraje velkou roli pořizovací cena. Pakliže máte stanovenou horní hranici, společnost OVELOS vám navrhne optimální řešení respektující váš maximální rozpočet. U inovativního konstrukčního systému dřevostavby se průměrná cena za metr čtvereční pohybuje průměrně kolem 13 333 Kč. Částka je velice atraktivní a lákavá.

Bydlet můžete už za 3 měsíce

Hrubá stavba včetně základové desky stojí do jednoho měsíce. A kompletně dokončený dům dle vašich představ vám bude předán do tří měsíců, přičemž rychlost realizace není na úkor kvality. Za bleskovou rychlostí stojí patentovaný konstrukční systém, který je navíc variabilní. Společnost OVELOS klade důraz na individuální požadavky zákazníka.

Úspora na prvním místě

Samozřejmostí je dokonalé a účinné zateplení všech prvků domu – stěny, stropy a podlahy. Dřevostavba se vyznačuje minimálními náklady na vytápění, neboť je navržena tak, aby byla její termoregulační schopnost rychlá. Odborná veřejnost doporučuje dřevostavby alergikům, protože se při stavění nepoužívají žádné příměsi dráždící zdraví.

Jestliže vám záleží na našem životním prostředí, potěší vás šetrná výroba konstrukčního systému. Jak už samotný název napovídá, k výstavbě dřevostaveb se používá ryze přírodní materiál – recyklované dřevo.

Více informací o ekologických dřevostavbách se můžete dozvědět na stránkách společnosti – www.ovelos.com.

Related posts