Realizaci střechy zajistíme v Evertile do posledního detailu

Všichni zákazníci společnosti Evertile se můžou těšit na lidský přístup a odborné konzultace. Proškolený a zkušený odborník nejdříve zjistí vaše požadavky, na základě nichž vám navrhne nejlepší možné řešení, a následně se postará o jeho realizaci. Abyste se nemuseli o nic starat, máme k dispozici zkušené pokrývače, kteří zvládnou montáž střechy během jediného dne. V pravidelných intervalech vás potom bude v případě zájmu navštěvovat náš zaměstnanec z důvodu pravidelné údržby střechy.

Krytiny Evertile nabízí řešení pro každou střechu

Evertile je vyhlášeným výrobcem střešních krytin, které si získaly tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Vyznačují se vysokou odolností, dlouhou životností a neomezenými možnostmi využití. V pestré nabídce Evertile naleznete střešní tašky v klasickém i moderním designu, stejně jako nízkonákladová řešení. Zkušený odborník vám poradí s výběrem a zajistí následnou montáž střechy do posledního detailu.

Tradiční vzhled střešních tašek Evertile

V základní nabídce naleznete tašku Evertile, která je věrným vyobrazením českých střech. Pokud dáváte raději přednost troše přímořského stylu, nabízí se neméně oblíbená taška Evertile Coppo v tradičním italském designu. První ze zmíněných tašek je velmi odolná a umožňuje pokrytí střechy i v obtížných detailech. Nabízena je ve třech povrchových úpravách, přičemž si vždy zachovává tvar, ale pokaždé disponuje jinými vlastnostmi. Zatímco krytina EVOQ si déle uchová barvu, má lepší mechanické možnosti a vyšší odolnost vůči UV záření; taška Evertech má minimální hmotnost a hladkou povrchovou úpravu, což výrazně zvyšuje odolnost proti zachytávání a usazování nečistot.

Odvážný design pro fajnšmekry

Jste-li příznivci atypických designů a odvážných řešení, nabízí Evertile hned několik řešení. Tou nejžhavější novinkou je střešní krytina Quadric inspirovaná americkým stylem. Pravoúhlé tvary v černém provedení vypadají opravdu hezky a povrch střechy pohlcuje světlo, takže se v létě nemusíte bát odrazů ostrého slunce. Pro výrazný estetický efekt můžete zvolit chladnou eleganci v podání tašky Everglaze s černým glazurovaným povrchem. Působí velmi osobitě a odvážně, navíc vyniká celkovou pevností materiálu a zvýšenou odolností proti usazování nečistot.

Řešení se nabízí i pro maloformátové střechy, pro něž je ideálním řešením krytina Alutech ve stylu tradiční české tašky. Je vyrobena z čistého hliníku a potažena polyesterem, takže má téměř neomezenou životnost. Nejúspornějším provedením je taška Optima s hladkou úpravou povrchu. Vyrábí se z modifikovaných materiálů a prochází pokročilým procesem nátěrů, což z ní dělá opravdu odolné řešení za nízkou cenu na desítky let.

Společné přednosti střešních tašek Evertile

Ať se rozhodnete pro jakékoliv řešení, získáte spoustu výhod a záruku až 50 let! Evertile se o své zákazníky stará a kromě odborné konzultace jim nabízí i ponákupní servis střechy. Můžete se tak spolehnout, že její životnost bude maximalizována pravidelnou údržbou a správnou péčí. Většina tašek Evertile vydrží bez sebemenší újmy i extrémní výkyvy počasí jako jsou egyptská vedra nebo arktické zimy. Každá taška je svým způsobem zajímavá a hodí se do jiného prostředí. Při výběru ale v Evertile nebudete nikdy sami.

Related posts

Leave a Comment