Připravte se na kouzlo výšin

Kdo by odolal, když ho někdo pozve na projížďku v modravých oblacích? Jedno pozvání máme pro všechny milovníky romantiky a nádherných výhledů. Jsou tu vyhlídkové lety balonem. Vypravit se můžete z několika startovacích míst a prohlédnout si pohádkovou krásu českých luhů, hájů, lesů a řek. Větší skupiny mohou plánovat trasu podle svých představ.

Příznivý vítr přeje balonům

Nešlo si nevšimnout, že horkovzdušný balon dnes není atrakce, kterou byste zahlédli na obloze jen jednou za rok. S rostoucí popularitou je tu mnoho provozovatelů, co vám umí nabídnout fantastické zážitkové lety balonem. Vyhlídkové trasy jsou plánovány v okolí Prahy, ale i mnohem dál.

Let balónem Praha je možný dokonce z několika různých nástupních míst. Dál se můžete vypravit třeba na přelet nad zámkem Konopiště nebo si prohlédnout poklidné Posázaví.

Přivítá vás jeden z největších balonů ve střední Evropě a díky tomu vás čeká naprosté pohodlí a poklidná plavba. Nechat se unášet větrem k modravému horizontu bude zážitek, co zůstane dlouho ve vaší mysli.

Na let balonem se můžete vypravit v kteroukoliv roční dobu, nejkrásnějším obdobím jsou jarní a podzimní měsíce. Po zakoupení letenky máte celý rok na realizování letu. Vyberete si jistě nádherný den.

Příznivé ceny nádherného zážitku

Dnes už let balonem pořídíte za velmi příznivou cenu. Za magický zážitek utratíte méně, než byste dali za pár kousků módního oblečení nebo za nákup sportovního vybavení. Zážitek vám nikdy nevyjde z módy ani vám nebude ležet zapomenutý na dolní polici skříně. Je tu let balónem levně! Proto neváhejte zakoupit letenku nebo dárkový poukaz vašim blízkým. Zakoupení trvá jen pár okamžiků, ale zážitek s vámi bude po desítky let.

Related posts

Leave a Comment