Pánské kalhoty na každou příležitost

Pánské kalhoty – S-fashion.cz

Čas na změnu – kupte si pánské kalhoty. Tato kategorie je opravdu široká, ať už jde o velikost, barvu i střih. Potřebujete kalhoty na sport, do města, na zimu či do práce? Preferujete úzký střih, nízký sed nebo naopak dáte přednost klasice? Nejoblíbenější jsou ležérní plátěné kalhoty, klasické džíny nebo skvěle padnoucí společenské modely. Vybrat si dokáže milovník černé elegance, casual modré i extravagance.

panske-kalhoty

Pánské kalhoty – jak je vybrat?

Obchody dnes nabízejí velké množství střihů pánských kalhot. Kdo se má však v těch všech cizích názvech vyznat? Pokud nevíte, zda dát přednost „skinny“ kalhotám nebo raději „slim“, rozhodně si každý typ vyzkoušejte. Jen tak zjistíte, který vám nejvíce padne a při příštím nákupu už budete vědět. Ale co vlastně znamená to skinny a slim? Skinny je typ úzkých kalhot, které pevně obepínají nohu. Slim jsou také charakteristické úzkým střihem, ale nejsou tak zúžené u kotníků, jako v případě předchozího typu. Klasické rovné kalhoty se skrývají pod názvem „straight“. Jedná se o nejoblíbenější model u mužů s největším zastoupením na trhu. Není se čemu divit, sedí téměř každému. Méně častým střihem je tzv. „bootcut“. Tyto rifle se od pasu dolů rozšiřují. Nejsou vhodné pro pány se širokými či svalnatými stehny, jelikož v těchto místech jsou užší než dole u lýtek a kotníků. Často objevujícím se názvem je také „relaxed“. Tyto kalhoty jsou volné.

Pánské kalhoty jsou důležitou částí outfitu

Tak to by byly nejčastější střihy pánských kalhot. Zbytek už je na vás. Zda dáte přednost džínům nebo kalhotám a zda si pořídíte světlé či tmavé. Pokud se vás některý z výše zmíněných stylů zaujal, nebojte a vyzkoušejte ho. Určitě najdete ten správný model, ve kterém se budete cítit pohodlně a příjemně. Každému sedí něco jiného a nejdůležitější je váš pocit, ne názory ostatních.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

 

Related posts

Leave a Comment