Originální bytové doplňky budou vašemu interiéru slušet

Kdo by nechtěl mít doma krásný a zcela originální interiér? Přiznejme, že po tom touží každá z nás. Spousta lidí je ovšem přesvědčena, že stačí pouze hezká malba, několik vkusných nálepek na stěnu a designově povedený nábytek. Opak je přitom pravdou, jelikož útulné prostředí v jakémkoli bytu nebo domě dokážete vyladit až se zajímavými doplňky do bytu. Že nevíte, kde je sehnat? Nevadí! Eshop Different.cz nabízí spousty zajímavých věcí, které hezky vypadají a jsou hlavně funkční…

Co kus, to originál

Ať už nakupujete jakékoli věci do domácnosti, měly by mít jedno pojítko, které spočívá v jejich jedinečném vzhledu. Ve zmiňovaném eshopu najdete velké množství originálních produktů, jež se hodí do jakékoli místnosti. Moc hezké jsou třeba nejrůznější originální bytové doplňky určené do ložnice. Zvolit si můžete pestrobarevné polštáře a osušky, které dokonale oživí jak právě ložnici, tak i obývací pokoj. Moc hezké je i funkční a designově zajímavé povlečení. Mnoho vkusných doplňků si najde své místo i v kuchyni. Jmenovat bychom mohli zejména stojany na květiny, zátky, misky a nádoby. Upozornit bychom měli i na inovativní hrnek KeepCup.

Jedinečný ekologický hrnek pro každodenní použití

Horké nápoje si člověk dopřeje poměrně často a zejména v pití kávy si doslova libujeme. Pokud na svůj šálek zapomeneme nebo jej nechtěně převrhneme, máme po pohodových chvilkách. Originální hrnek KeepCup těmto nepříjemným situacím dokáže zamezit. Jedná se totiž o model vyrobený z ekologického polypropylenu bez BPA. Díky své pevné konstrukci odolá i větším nárazům a silikonové víčko zamezí nechtěnému vylití nápojů. Vzhledově jde o naprosto jedinečnou záležitost. Vybírat si hrnky KeepCup můžete v mnoha pastelových barvách a ve čtyřech velikostech. U každého povedení budete mít jednu jistotu- určitě zaujmete!

Related posts